Люди твои, Боривщино

Крок до майстерності

Крок   до майстерності

mzukaНещодавно у приміщенні дитячої музичної школи №5 ім. М.Римського-Корсакова відбувся обласний конкурс виконавців на народних інструментах, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка у номінації  “Баян, акордеон”.

У конкурсі взяли участь 35 учнів музичних шкіл міста Харкова і Харківської області за різними віковими групами. Від Борівщини у конкурсі взяли участь учні 4 класу музичної школи: акордеоніст Богдан Келемен (викладач Валентина Невмирич), а також баяніст Владислав Ісаєв (викладач Сергій Тугай), які досить майстерно, а головне – емоційно виконали музичні твори.

За програмними вимогами  учасники виконували два твори – обробку чи переклад української народної музики (пісні) та твір за власним  вибором.

До складу шановного журі конкурсу увійшли голова предметно-циклової комісії «Народні міхові інструменти» Харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошинського Євген Ващенко, викладач музичного училища Олександр Харченко, старший викладач Харківського національного університету мистецтв, головний диригент Великого Академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю Андрій  Стрілець.

Музиканти говорять, що у майстерних руках інструмент дихає, як людина, тож  коли грає вправний виконавець, то разом із баяном дихає вся зала слухачів.

Саме такі – юні і водночас чудові майстри своєї справи, гри на народних інструментах, зібралися на конкурс. Наші учні достойно виконали вибрані музичні твори, підвищили рівень виконавської майстерності, стали більш досвідченими музикантами. Вони повернулися додому в піднесеному настрої, адже конкурс – це ще один крок до самовдосконалення, майстерності, та не з пустими руками, їм вручили Сертифікати.

Леся Шапошнікова.Директор Борівської дитячої музичної школи.