Общество

Чарівні Мелодії кохання

Чарівні  Мелодії  кохання

koxan1Незважаючи на те, що історія дня святого Валентина уходить далеко в глибину минулої епохи, це свято  популярне не так давно і стало безперечним лідером серед закоханих. Адже кохання супроводжує людину протягом всього життя, починаючи з першого подиху. Звичайно, кохання та любов дещо різні поняття. Любов до батьків, до дітей,  до рідної землі, до тварин,кохання до чоло-віка чи жінки тощо. Але все ж кохання є домінуючим почуттям людини. Воно змушує робити різні, часом необдуманні вчинки, а може й надихнути на неймовірні подвиги.

koxan2Пісні про кохання сповнені особливої виразності, у них лунає струна людського серця, яке сповнене різноманітними переживаннями та душевними стражданнями. Любовна лірика є поетичною панорамою життя людини, а особливо її молодості.

Саме про любов: і дитячу, і дорослу співали учні Борівської районної дитячої музичної школи, передавали її у танку вихованці танцювального колективу «Фаворит».

Так, багата Борівщина на таланти, особливо юні. Такі чарівні голоси, такі вправні танцюристи виходили на велику сцену районного Будинку культури під час концерту, присвяченого дню всіх закоханих. Дивитися та слухати їх – одне задоволення. Тож глядачі весь час нагороджували юних артистів бурхливими оплесками.

Слід зазначити, що всі діти старанно готувалися до концерту, разом з педагогами підбирали тематичні пісні, готували танці.

Танцювальний колектив «Фаворит» районного Будинку культури під керівництвом Юлії Самойлової підготував де-кілька цікавих номерів, на сцену виходили і молодша, і старша групи.

koxan3Кохання – стан повної гармонії, від якої розквітає світ, як і від прекрасної музики. У виконанні Надії Ісаєвої (музичний педагог Рита Кочева) звучав чарівний «Полонез Огінського».

Чудові пісні виконували Валерія Бондаренко, Оксана Каверіна, Олена Кам’янська, Аліна Крамаренко, Даша Алещенко, Аліна Афоніна, Аня Судакова, Ліда Калюга, Ліза Чухиль, переможниця багатьох вокальних конкурсів Вероніка Мостова. У виконанні хору музичної дитячої школи прозвучала пісня «Сусід», яку діти підготували під керівництвом педагога Вікторії Білик.

Бурхливими оплесками зустріли глядачі найменших учасників концерту Лізу Неню, Валерію Озерну, Машу Бондаренко, Віку Бабак, Христину Тихонову, які заспівали грайливу пісеньку «Бібіка».

Глядачі, які суботнього дня прийшли на святковий концерт, виходили із зали у чудовому настрої й дякували всім організаторам концерту, директору дитячої музичної школи Олесі Шапошніковій та юним артистам за щирі емоції, подаровані їх відкритими дитячими серцями.

Олена КОЛЕСНІКОВА.