Общество

Б`Ю ТРИВОГУ!

Б`Ю  ТРИВОГУ!

truvoga1Давненько  не був в гостях у читачів «Трудової слави».  А  минулої п`ятниці пройшовся по ринку, що в центрі Борової і звідти мерщій попрямував до редакції.  Вирішив описати  всю ту жахливу картину, яку побачив на несанкціонованих, так званих, торговельних майданчиках. І не просто описати, а застерегти покупців від лиха, яке таїть в собі ринок.

    truvoga3Диву дивувався, коли спостерігав, за чергою, яка стоїть біля такого собі горе-продавця зі свіжою рибою, копченим салом, ковбасою.  Від недолугих жартів  у нього не закривався рот. Борівчани ж, не помічаючи антисанітарії,   з посмішками на обличчях, викладали гроші за придбану продукцію сумнівного походження. А в чому вона викладена?  Якісь брудні  оцинковані корита. Поруч з салом та ковбасою лежить риба. Все це береться  немитими руками і важиться на одних і тих же вагах.

 
Продовжувати  далі про можливі наслідки вживання цих продуктів?..

   Думаю, не варто. Скажу лише, що  ви ризикуєте не лише своїм здоров“ям, а навіть життям.

   Чим далі йшов по ринку, тим жахливішу картину бачив. Приїжджа тітонька торгує кров“яною ковбасою, фаршем, поруч - інша з подібною продукцією. Все лежить під відкритим небом,  і в дощ і в сонячну погоду. Деякі ящики стоять прямо на асфальті, поряд з багнюкою. М“ясна продукція зберігається  в ящиках з-під фруктів.

   truvoga2Час від часу тут пробігають песики: якийсь просто понюхає чи прихопить  у зуби м“яса і швидко втече, а інший ще й  «нагадає, що це  його територія».

   Не краща ситуація і з торгівлею овочами, фруктами, олією, сиром. Практично все стоїть на землі, що теж несе в собі небезпеку…

  Подивіться, шановні,  на зроблені мною фото і зробіть висновки. Не ризикуйте здоров“ям.

З повагою «Гірчичник»