Люди твои, Боривщино

АФГАНІСТАН БОЛИТЬ В МОЇЙ ДУШІ…

АФГАНІСТАН  БОЛИТЬ  В МОЇЙ ДУШІ...

«Війна… чужа, неждана, непотрібна

Геройство. Біль. Дочасна сивина.

Прокляття чаша випита до дна.

Пам’ятаймо, друзі, цих людей довіку,

Тих, хто повернувся і поліг в боях.

І вклонімось низько до землі їм,

Квітами устелимо їх тернистий шлях

Афганістан…

Ти в наших думках, як птиця в польоті.

Ти в наших серцях, затихлих в скорботі»

Такими словами на базі Богуславської ЗОШ разом з працівниками культури розпочався вечір - зустрічі  «АФГАНІСТАН БОЛИТЬ В МОЇЙ ДУШІ»  присвячений 25-й річниці виведення Радянських військ з Афганістану. На святі лунали пісні  і вірші на Афганську тему у виконанні аматорів  художньої самодіяльності Богуславського СБК. Також на святі вшановували ветеранів - інтернаціоналістів, які проживають в селі Богуславка. Це Близно Олександр Васильович, Дмитренко Володимир Володимирович та Сєчєвий Олег Миколайович. Вшанували і світлу пам'ять наших земляків, тих, хто віддав своє життя увійшовши в безсмертя, серед них  і наш односелець   Косарєв Руслан, хвилиною мовчання.

Бої закінчились, а історія – вічна. Афганська війна в пам'яті людства ще буде жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдатів і слізьми матерів. Покоління, обпалене її вогнем, як ніхто засвоїло військові і моральні уроки тієї героїчної і трагічної афганської війни.

Ветеранам - афганцям були вручені подарунки. Ми висловлюємо щиру подяку всім, хто підготував і провів цей вечір, а також висловлюємо щиру подяку керівнику ФГ "ЮГ" Кириченку М.О за спонсорську допомогу у придбанні подарунків.

Ірина Грицун, директор Богуславського СБК.

Ірина Зарудна, заступник директора з виховної роботи Богуславської ЗОШ.

Цьогорічний День вшанування учасників бойових дій на території інших держав збігається з 25-ю річницею виведення радянських військ з Афганістану. Ми маємо знати про страшні події афганської війни і пам’ятати, що поряд з нами живуть люди, які в свої 18-20 років стали учасниками тих подій. Серед них – і наші земляки, воїни – афганці:

Захар’їн Геннадій Миколайович,

Титаренко Олександр Олексійович,

Сухоручко Ігор Михайлович,

Гелуненко Володимир Миколайович,

Рудика Віктор Андрі-йович,

Маренич Павло Миколайович.

В Ізюмській ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена зустріч з воїнами – інтернаціоналістами, під час якої вони поділилися своїми спогадами про нелегку службу в Афганістані. А учні і вчителі нашої школи в знак вшанування їхньої мужності подарували гостям зворушливі вітання: пісні, вірші, танці.

Ця зустріч залишила в серцях всіх присутніх незабутні враження і гордість за наших земляків - воїнів-афганців.

Хай мир і злагода панують на нашій землі!

Світлана Титаренко. Директор Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ступенів.