Образование

Тиждень безпеки дорожнього руху для учнів

Тиждень безпеки дорожнього руху для учнів

У лютому в Борівській ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. В кожному класі пройшов єдиний урок безпеки дорожнього руху "Увага! Діти на дорозі" Шкільна команда ЮІР провела в початкових класах виховні години “Безпека на дорозі – безпека життя ”, організовано зустріч з працівником автоінспекції Бондаренком Ю.Г.

 

Проведений конкурс малюнків «Моя сім’я – за безпеку дорожнього руху». Кращими визнано роботи учнів: Віннікової Анастасії, 3-а клас, Міщенко Вікторії, 1-в клас, Чухіль Єлізавети, 2-а клас, Ткачова Дениса, 2-а клас, Сидоренка Кирила, 1-а клас, Топчий Оксани, 11-а клас, Шутька Богдана, 2-б клас.

Головною метою тижня "Безпека на дорозі – безпека життя" стало формування позитивного ставлення до вимог безпеки в учасників дорожнього руху, обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі за для збереження життя та здоров'я школярів.

Шановні дорослі – батьки, вчителі, автолюбителі і водії – професіонали. Тільки спільними зусиллями ми зможемо відвести біду від наших дітей! Ми – відповідаємо за наше майбутнє.

Дорогі діти! Прислухайтесь до порад старших, адже дотримання Правил дорожнього руху — є запорукою вашої безпеки на дорозі.

Державтоінспекція вимагає дотримання всіма учасниками дорожнього руху ПДР і нехай благословенними будуть дороги, якими ходять наші діти!

Вікторія Колбун.

Заступник директора з виховної роботи.