Образование

Не злякають нас морози !

Не злякають нас морози !

 Зима - це чудова, чарівна пора року. Вона багата святами, веселощами, подарунками. Та інколи ця чаклунка ніби хоче показати людству свою силу та міць. Цього року зима теж не забарилась з морозами.

Засніжені вулиці, ясний морозний день…Що ще треба дітлахам для гарного та веселого настрою! Ось і в нашій Підлиманській загальноосвітній школі молодші школярі раділи зимі. Разом із класоводами вони грали в ігри, будували фортеці, кидались сніжками, катались з гірки. Всі отримали задоволення! І ніхто не злякався морозу!

 

В морозні дні людські серця може зігріти лише справжнє кохання. Саме любов може розтопити найміцнішу кригу, надихати людину на здійснення подвигів. Та чи є визначення, що таке кохання? То ж і наші діти намагалися розібратись з цим поняттям. У школі в день Святого Валентина класоводами та класними керівниками було проведено тематичні виховні заходи, а також пройшов конкурс малюнків «Кохання це…». Учнівські роботи були наповненні коханням та теплотою душі. Переможцями конкурсу стали учні 5 та 8 класів.

Протягом місяця було підведено підсумки конкурсу творчих робіт серед початкових класів «Моя мала Батьківщина», де переможцями визнано учнів 3 класу. А роботи учениць  8 класу Анохіної Світлани та Пявки Юлії були найкращими на конкурсі «Охорона праці очима дітей».

Олена Шевченко, заступник директора з виховної роботи Підлиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів.