Образование

В Ізюмській школі дива не закінчуються…

В Ізюмській школі дива не закінчуються…

Незважаючи на зимову негоду, на зміну січневим святам приходять лютневі. Разом із закоханими всього світу День Святого Валентина святкували і в нашій школі. В бурхливому океані пристрастей шукали один одного закохані Рози і Джеки, учні 8-11 класів, пасажири славнозвісного «Титаніка». Під час романтичної подорожі пари потрапляли в пікантні ситуації, повторюючи, а інколи і перевершуючи гру справжніх акторів.  В результаті кожен Джек врятував свою Розу з потопаючого корабля, потонувши разом з нею у хвилях кохання.

      Ще не вщухли пристрасті після свята закоханих, а вже в школі нова подія – День Захисника Вітчизни. Всі з великим нетерпінням його чекали, а особливо – хлопчики, адже це їхнє свято, їхній день. Тому і пройшов весело і невимушено конкурс «Маленькі джентельмени», який провели класоводи молодших класів Шмирова Н.А., Захар’їна В.О., Мизюк К.П., Токар Л.М. для своїх вихованців. Хлопчики показали свою спритність, увагу, спостережливість, уміння варити борщ, і, навіть, одягати ляльку.

       А дівчатка, звісно, вболівали за своїх юних джентельменів і в складну хвилину навіть підставляли своє тендітне плече для допомоги.

      А ввечері в школі розгорнулися бойові баталії. Адже для учнів старших класів проходив «Лицарський турнір»!

     Урочисті фанфари сповістили про його початок. І ось хлопці 8 класу вже проходять вогонь, воду та мідні труби, а богиня Афродіта посвячує їх у лицарі, бо  хлопчаки з гідністю пройшли всі складні випробування. Тому і зазвучало в залі «Клянусь: бути сильним, сміливим, добрим, уважним, завжди приходити на допомогу!», а голови юних лицарів прикрасили лаврові вінки. Та на цьому вечір не закінчився. Він продовжився веселими змаганнями серед старшокласників. Команди хлопців «5 на 1000000» і «Зірвиголови» змагалися у вмінні робити дівчатам зачіски, малювати святкові букети, готувати бутерброди, вгадувати на смак варення, створювати справжні театральні спектаклі.

       І хоча з мінімальним рахунком перемогла команда «5 на 1000000», головне не це. Головне, що всі були щирими, веселими, дружніми, активними. Глядачі побачили, які в нашій школі чудові хлопці, адже всі свої подвиги вони присвятили, звісно ж, дівчаткам!

Велика подяка класним керівникам Костарєвій І.В., Удовенко І.М., Решитняковій С.І., Вітченко О.В.  за вдало  орга-нізовані вечори.

                   Члени шкільного гуртка журналістики   «Золоте перо» Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ст.