Общество

Служать наші земляки

Служать наші  земляки

23 лютого   відзначається день Захисника Вітчизни . Саме в цей день вшановують чоловіків, які захищали свою Батьківщину, майбутніх захисників. І саме в це свято хочеться відзначити тих, хто зараз несе ратну службу  у Збройних Силах України, виконує свій військовий обов'язок. Одним із них є сільський хлопець з Дружелюбівки Володимир Пасічник. Підготовку до служби в армії Володимир розпочав ще в дитячі роки . Навчаючись у 8 класі, став членом дитячо- юнацької організації українського козацтва „ Школа Джур ", одним їз напрямків якої є фізичний вишкіл і підготовка до служби у Збройних Силах України . Одним із   перших   вступив у лави   Борівського куреня Українського козацтва . За зразкове виконання козацьких доручень неодноразово відзначався керівництвом куреня .

 

Закінчивши Дружелюбівську ЗОШ, Володимир пішов навчатись   до Краснолиманського залізничного училища, по закінченні якого був призваний   до ЗСУ. За короткий термін служби проявив  себе як зразковий  військовослужбовець, про що свідчить лист з військової частини,   де він проходить службу. У цьому листі, підписаному ТВО командира військової частини, підполковником С.Г.Глущенко та заступником командира частини з виховної роботи підполковником О.В.Бендою, зазначається, що ставлення Володимира до військової служби є гідним зразком для його співслужбовців. Цього юнака вирізняють такі якості, як суворе дотримання статутного порядку, чітке виконання командирських наказів, сумлінне ставлення до дорученої справи, висока дисциплінованість. Також у листі висловлюється подяка вчителю Дружелюбівської ЗОШ, осавулу Українського козацтва Станіславу Єрмолаєнку, вихованцем якого був Володимир.

Отже, у нашій країні є гідна зміна, яка з честю виконуватиме свій конституційний обов’язок, стоячи на сторожі мирного життя нашого народу.

Станіслав ЄРМОЛАЄНКО.

Осавул Українського козацтва. Вчитель Дружелюбівської ЗОШ.