Культура

На крилах любові

sv1

З кожним роком все більшої популярності серед молоді та і старшого покоління набуває День Святого Валентина, день закоханих, хоча ми і не католики. Але це таке красиве свято, що ніхто не звертає уваги якого воно віросповідання.

 

sv2

Адже кожна людина мріє про кохання. Про це загадкове почуття написано стільки прекрасних віршів, пісень, знято фільми. І все ж воно до кінця не пізнане. То що ж таке кохання? Це коли від щастя крутиться голова, коли є бажання кинутися в обійми одне одному, робити приємне коханій людині. Його не купиш ні за які за гроші і можна виразити без слів. Тож, яке б трактування не було у кохання, воно живе у віках і залишається найзагадковішим, неповторним і привабливим. І якщо воно приходить до вас, бережіть його і дорожіть ним.

sv3

Саме про це йшлося на концерті, який підготували спільними зусиллями працівники районного Будинку культури, учні та викладачі дитячої музичної школи і вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості зі своїми наставниками.

sv4

Звучить чудова музика, сцена святково оформлена, на яку по черзі виходять ведучі свята Ліля Максименко і Олексій Калінін, юні артисти, які дуже ретельно готувалися до цього концерту. Вони всі начебто амурчики, які ожили і зійшли на сцену, щоб ще раз проспівати гімн про кохання.

sv5

Концерт продовжувався більше години і протягом цього часу звучали чудові голоси юних вокалістів Вероніки Мостової, Лізи Чуйко, Оленки Кам’янської, Ані Сивухи, Лери Бондаренко, Віоли Гнідаш, Насті Судакової, Даші Алещенко, Ясі Полинько, Інни Фалько, Маші Руденко, Оксани Каверіної, Каті Радченко, а також дитячого хору і тріо Лілі Максименко, Тамари Коломієць і Даша Рудь.

sv6

Бурхливими оплесками глядачі зустрічали танцювальний колектив «Фаворит» і групу брейк-данс «Chikago B-boys».  

sv7

Олена КОЛЕСНІКОВА.

На знімках: під час святкового концерту.