Поздравления

Шановні воїни-інтернаціоналісти Борівщини, учасники бойових дій на території інших держав!

   Шановні воїни-інтернаціоналісти  Борівщини, учасники  бойових  дій  на території  інших  держав!

В 25-й раз ми відзначаємо день виведення радянських військ із Афганістану. Закінчення війни, що калічила і забирала юні життя, чекали протягом довгих десяти років.

            Туди ви йшли безвусими юнаками, звідти поверталися досвідченими воїнами, справжніми мужами, які знають ціну життя і смерті і гідно витримали випробування. Через десятиліття дух бойового побратимства продовжує вас об’єднувати в особливе співтовариство воїнів-афганців, де високо цінуються взаємовиручка, честь і достоїнство.

            Ми схиляємо низько голови в пам’ять про ваших бойових друзів, що не повернулися з війни чи не дожили до цього дня, і розділяємо біль втрати з їх рідними та близькими.

            Ми завжди будемо пам’ятати про тих, хто в мирний для країни час опинився на війні і чесно виконав свій воїнськийй обов’язок.

Михайло Добкін .  Голова обласної державної адміністрації                                                

25 років минуло відтоді, коли були виведені радянські війська з території Афганістану.  У цей символічний день ми віддаємо шану воїнам, які гідно несли службу на території інших держав.  Їх подвиг завжди буде прикладом па-тріотизму та  мужності, а пам’ять про тих, хто не повернувся, - житиме вічно.
Слова щирої вдячності ветеранам локальних війн, які сьогодні передають свій безцінний досвід молоді, за активну громадянську позицію. Ви знаєте справжню цінність життя людини, дружньої підтримки, сили духу та витримки. Саме  це розуміння є дуже важливим для тих, хто сьогодні тільки починає свій життєвий шлях.

 Щиро бажаю усім вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, міцного здоров’я, довгого віку, а вашим сім’ям - злагоди та усього доброго.

С. Чернов. Голова Харківськоїобласної ради                                        

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 25-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

Ми вшановуємо всіх учасників  бойових дій, офіцерів та солдатів, які у кривавих війнах проявили  самовідданість, мужність і героїзм.  Багато з них не повернулися до родин, до коханих. Ми па-м’ятаємо про них!

Немало часу  минуло з того дня, коли наші війська були виведені з Афганістану, але й сьогодні у збройних силах України проходять службу офіцери і прапорщики, які брали участь в Афганській війні. Їх бойовий досвід є цінним надбанням нашої армії.

Окрім Афганістану наші співвітчизники несли службу в Іспанії і Єгипті, Сомалі і Кореї, В’єтнамі і Ефіопії, на Кубі та інших державах.

В глибокій шані схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю говоримо про тих,  хто живе поряд з нами.

Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щЗ повагою,

Микола КРАВЦОВ.Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК. Голова районної ради.астя, миру і добра, а також щоб наші діти ніколи не брали участі в бойових діях.