Официально

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

       Повідомлення про оприлюднення проекту   регуляторного акта

Відповідно до Цивільного кодексу України, статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», «Про оренду землі», «Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності»,  «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», статей 156, 157 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 № 284 «Про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», з метою створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення розмірів та порядку відшкодування збитків  власникам землі та землекористувачам у селищі Борова Борівського району підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам».

В наступному номері районної газети «Трудова Слава» та на офіційному сайті  районної державної адміністрації буде оприлюднений проект розпорядження «Про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» разом з аналізом регуляторного впливу.

Відповідно до Закону України «Про засади державної політики у сфері господарської діяльності», з метою пуб-лічного громадського обговорення, удосконалення проекту розпорядження, урахування інтересів суб’єктів господарювання та громадськості, просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді протягом 30 днів  з моменту оприлюднення. за адресою: смт. Борова, вул. Леніна, 1, 1 поверх, кім. №11, або по телефону № 6-16-61

Керівник апарату районної державної адміністрації                                            Г.Л.Логвіненко