Официально

ПАТ « Харківміськгаз » в 2013 році виділив 17,3 млн.гривень на установку безкоштовних лічильників газу

           ПАТ « Харківміськгаз »   в 2013 році виділив 17,3 млн.гривень   на установку безкоштовних лічильників газу

У 2013 році ПАТ « Харківміськгаз » встановив 12 800 лічильників газу в рамках реалізації програми з безкоштовного встановлення лічильників газу мешканцям міста . Сьогодні близько половини харків'ян , розраховується за природний газ відповідно до реальних обсягів його споживання.

 «Багато жителів встигли відчути різницю. Зараз вони платять тільки за ту кількість газу, яку витратили фактично. Це зручно, коли поїхав у відпустку, переїхав на час ремонту або відсутній довгий час. Кожен споживач може економно витрачати газ і менше платити», - зазначив Голова Правління Дмитро Мазур.

 Всі прилади обліку та роботи з їх встановлення є безкоштовними для наших споживачів. У разі відмови від встановлення безкоштовного лічильника , споживачу необхідно буде встановити прилад обліку за власні кошти. Зараз ними забезпечуються жителі, які використовують газ для приготування їжі та підігріву води.

Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» зобов'язує всіх споживачів природного газу до 1 січня 2018 року встановити прилади обліку. Інакше ПАТ « Харківміськгаз » буде змушений відключити споживача від системи газопостачання на підставі даного законодавства

ПАТ «Харківміськгаз» - підприємство, яке здійснює постачання і транспортування газу. Протяжність газопроводів становить понад 8 тисяч кілометрів, щорічна кількість транспортування газу становить 1,8 мільярда кубічних метрів.

 Клієнтами компанії є понад 500 тисяч сімей харків'ян, 831 промислове підприємство.

Великими клієнтами ПАТ «Харківміськгаз» є Харківська бісквітна фабрика, Харківська кондитерська фабрика , Філіп Морріс Україна, Турбоатом .

У компанії працює більше 2000 чоловік.

ПАТ «Харківміськгаз» - один з найбільших платників податків в Харкові, щорічно до бюджетів усіх рівнів відраховуються понад 80 млн.гривень.