Образование

Клуб любителів поезії презентує… Ваша світлість любов…!

Клуб любителів поезії презентує…
Ваша світлість любов…!

14lutpidv14 лютого в Підвисочанській ЗОШ І-ІІІ ступенів «Клуб любителів поезії» презентував свій новий ліричний проект «Ваша світлість - любов!»
Синтез поезії та музики, театрального мистецтва, мистецтва танцю, а також можливості сучасної мультимедії нікого не залишили байдужим. У виконанні Токар Марії (6 клас), Войтенко Діани (7 клас) прозвучали поезії Ліни Костенко. Токар С. (6 клас), Калюга Н. і Виноградський В. (9 клас) повідали історію великого кохання (вірш Кочеткова «С любимыми не расставайтесь»). Жирнова А. , Лавріненко Л. (6 клас) майстерно прочитали поезії А. Демєнтьєва та Є. Євтушенка. Інсценізацію твору Г. Тютюника «Три зозулі з поклоном» представили на суд глядачів учні 7 класу: Озорович В., Кошман А., Чернікова А., Шевченко Н. та Пархоменко Р. (8 клас). Тетраліазований уривок з ліричної поеми Л. Костенко «Маруся Чурай» показали Озорович В. та Чернікова А.
Чудова танцювальна композиція «У передчутті любові», де були задіяні учні 1-9 класів, внесла довершеність у літературно-музичний театралізований проект. А ведучі Щира Ю. та Виноградський В. (9 клас) талановито донесли до глядачів ідею свята.
Хочеться подякувати всім учасникам за майстерне втілення задуму, створення святкового настрою, а класним керівникам за допомогу в організації виставки святкових композицій. Особлива подяка – Сухині О.В. за вдале втілення ідеї мовою танцю та за допомогу в дизайнерському оформлені залу, а Пархоменко Н.Ю. – за матеріал для оформлення імпровізованої сцени.

Керівник Клубу любителів поезії Лях В.М.