Спорт

ІІ етап Малих олімпійських ігор «Діти Харківщини» завершено

ІІ  етап   Малих олімпійських  ігор  «Діти  Харківщини»  завершено

spНа базі Борівської ЗОШ №1 25.01.14 року пройшли районні змагання ІІ етапу МОІ «Діти Хар-ківщини» під патронатом губернатора Харківської ОДА М.М. Добкіна. Змагання проходили між учнями 5-6 класів. На жаль, із-за деяких об’єктивних причин на змагання прибули тільки учні трьох ЗОШ: Борівської №1, Піско-Радьківської та Чернещинського НВК.

Ці змагання складалися з трьох видів: легкоатлетичного багатоборства, комбінованих естафет та спортивної вікторини. За результатами змагань в легкоатлетичному багатоборстві команди Борівської ЗОШ №1 та Піско-Радьківської ЗОШ розділили між собою перше місце, Чернещинський НВК отримав друге місце. В комбінованих естафетах учні Борової виграли всі естафети і завоювали в цьому виді перше місце, друге – за піщанами, і третє- за чернещинцями. В конкурсі спортивної вікторини першість отримали учні Пісок-Радьківських, друге місце в Борової і третє знову в Чернещини.

За регламентом змагань, маючи більше перших місць в усіх видах змагань, перше місце вибороли учні Борівської ЗОШ №1, друге - учні Піско-Радьківської ЗОШ, третє- за Чернещинським НВК.

02.02.2014 року в спортивній залі Борівської ЗОШ №1 відбулися змагання малих олімпійських ігор серед учнів 7-8 класів. Ці змагання складалися з двох видів програми: спортивних естафет з предметами та спортивної вікторини. В змаганнях взяли участь п’ять команд: Борівська ЗОШ №1, Борівська ЗОШ №2, Чернещинський НВК, Ізюмська ЗОШ та Піско-Радьківська ЗОШ. Знову боротьба за перше місце розгорнулася між борівчанами та піско - радьківцями. Перші виграли змагання зі спортивних естафет, а другі – зі спортивної вікторини. Переможцями змагань за регламентом знову стали учні Борівської ЗОШ №1. Учні Піско - Радьківської ЗОШ –на другому місці. Три слідуючі команди набрали однакову кількість балів і тільки за регламентом змагань, третє місце за Ізюмською ЗОШ, четверте - за Борівською ЗОШ №2, п’яте – за Чернещинським НВК.

Підсумовуючи результати районних змагань ІІ етапу малих олімпійських ігор «Діти Харківщини» слід відзначити, що в усіх вікових категоріях 3-4, 5-6, 7-8 класів переможцями стали учні Борівської ЗОШ №1. Попереду учнів чекають обласні зональні змагання, які відбудуться наприкінці березня 2014 року. Тож побажаємо юним олімпійцям нових успіхів та перемог на цих змаганнях.