Общество

БІЛА РОМАШКА — СИМВОЛ ЛЮБОВІ

БІЛА   РОМАШКА - СИМВОЛ ЛЮБОВІ

romasЩасливі молоді подружжя з сучасними дитячими візочками - це, мабуть, одна з основних прикмет Борової, яка  беззаперечно  свідчить про те, що селище живе, розквітає, продовжується в роді людському? Півроку тому народився спадкоємець Єгорка  і в сім`ї Анатолія та Наталії Скоробач. В злагоді та любові вони вже дев`ять років. Веду бесіду з головою сім`ї.

-           Анатолію, ви вірите в кохання з першого погляду?

-           Звичайно. Саме воно привело мене під вінець. Наталя  була школяркою, жила неподалік залізниці. А я там деякий час працював. От одного разу зовсім випадково побачив свою красуню, відразу відчув, що серце застукало якось по-особливому.

-           Ви першим освідчились в коханні?

-           Так. І переконаний, що вирішальний крок повинен зробити чоловік.  Серце  змусило спочатку просто познайомитися з майбутньою дружиною, постійно спілкуватися. По закінченню школи Наталя поїхала навчатися до Харкова, нетривалі розлученні ще більше загартували  любов.

-           Коли одружилися і чи відразу після цього знайшли роботу?

-           Деякий час ми жили в громадянському шлюбі. І дружина, і я отримали, як на мене, хороші професії. Я - еколог, а Наталя - менеджер по харчовій промисловості. Але вакансії у нас знайти не так просто. От і вирішили застосувати свої знання, організувавши власну справу. Відкрили невеличкий магазин, де продаємо елітні чаї, каву тощо.

-           Як вплинула на  ваші стосунки поява малюка? Кохання ще більше загартувалось?

-           Так. Синочкові півроку. І, як кожен малюк, він потребує багато уваги, часу. Та все це нам лише в радість. Стараюсь в усьому допомагати дружині, кохання з часом лише міцніє.

-           Як ви гадаєте, чи досить для щастя однієї любові?

-           Так. В житті все починається з любові.

-           Ваша дружина ідеал?

-           Завжди ним була, є  і буде!

-           Чоловік, син… А чи вистачає часу на улюблені заняття, захоплення?

-           У вільну хвилинку Наталя в`яже. Дуже любить готувати. У неї найсмачніші борщ і випічка.

-           У вас багато друзів? Любите веселі компанії?

-           Так.  Маємо багато друзів, яким завжди раді прийти на допомогу. Любимо сучасну музику та шумні вечірки відпочинок на природі. Поважаємо розумних та з гумором товаришів, впевнених в собі та тих, які можуть постояти за себе. У свята, вихідні завжди в їхньому колі. Серед найближчих - куми  Сергій та Світлана Стрельніки з донечкою Дашею, Михайло та Юлія Синицькі  з синочком Вовчиком, Максим Синицький.

-           Що найбільше цінуєте в стосунках з людьми?

-           Поважаю відвертість у будь-яких стосунках. Не люблю обману.

-           Любите дарувати подарунки? Які?

-           Людина покликана творити добро. І дарувати, і отримувати подарунки - це величезне задоволення. Коли приходимо з дружиною в гості, в першу чергу  даруємо іграшки, бо їх найбільше чекають діти.

-           На  свято  Валентина закохані старанно підбирають своїм закоханим букет, кожна квітка якого має своє значення. Це означає, що якщо вам бракує слів, подаруйте коханій квіти. Квіти донесуть ваші слова і невисловлені мрії. Так, гвоздика означає - ти полонила моє серце, нарцис – я дуже поважаю тебе, тюльпан - я хочу сказати про наше кохання цілому світові. Часто даруєте квіти дружині?  Які най-більше любить?

-           Білі  ромашки. Ромашка - символ любові.

-           Чудово! Я теж, як і ваша Наталія, люблю ці незвичайні квіти. Знаю, що за однією з легенд  закохана дівчина, побачивши одного разу цю білосніжну дивовижної краси  квітку, попрохала обранця  принести їй такий букет.  Юнак на все був готовий заради  любові і погодився. Дівчина довго чекала повернення коханого, а коли одного разу виглянула у вікно, то побачила безмежне поле ромашок і зрозуміла, що її кохання тепер поруч. Ось так на землі і з`явилась ромашка - символ любові. А звали цих героїв Роман і Маша. Звідти і назва  «ромашка».

 Наша розмова швидко добігла кінця. Бажаю вам, Анатолію, щоб білосніжні квіти любові ніколи не зав`яли  у вашій оселі, а в серцях вічно жили  гарячі почуття.

     Підготувала Любов МУХІНА.