Образование

13 лютого в Борівській ЗОШ І-ІІІ ст.

afgbor115 лютого 1989 року для багатьох став днем, коли закінчився лік втратам наших солдат та службовців. Тяжкий, сумний підсумок. Багато матерів та батьків не дочекалися своїх синів і не сказали «Мамо, я живий…».

13 лютого в Борівській ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 на честь дня вшанування воїнів-афганців відбувся ряд заходів: тематичні уроки, виховні години «Пароль «Афган», перегляд документальних фільмів, тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці «Слози Афганістану»  та зустріч з мешканцями нашого селища, які брали участь в афганській війні Цікаво пройшла зустріч з Харченком Віктором Григоровичем та Галузою Романом Анатолійовичем. Вони поділилися з спогадами про військові дії на території Афганістану, відповідали на запитання учнів.

Особливий емоційний відгук викликала в учнів літературно-музична композиція «Афганістан – ти серця мого біль…», підготовлена старшокласниками.

Перлиною виступу школярів став фестиваль афганської пісні. Хочеться подякувати учням – Галузі Оксані, Голик Руслані,(8-б клас), Курдеману Максиму (10-а клас) та їх однокласникам за їх щире виконання пісень на афганську тематику.

Слід відмітити, що захід був позбавлений формалізму, а вражав щирістю та відвертістю, розумінням того, що відбувалося в ті далекі часи.

Учні 11-а класу Волкова Олександра та Редька Юлія.