Общество

Відбулася конференція Партії регіонів

Відбулася конференція Партії регіонів

konfPR10 лютого відбулася 26-та конференція Борівської районної організації Партії регіонів. На конференцію прибули 46 делегатів і почесні гості: депутати обласної ради Андрій Стронов, Сергій Кадацький, начальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської обласної державної адміністрації Володимир Зінченко, голова обласної ради ветеранів Анатолій Хіневич, голова обласної ветеранської громадської організації «Союз чорнобильців» Анатолій Віннік.

 

Розпочалася конференція урочистим прийняттям до лав партії голови Борівської районної державної адміністрації Миколи Кравцова і землевпорядника Борівської селищної ради Володимира Серги. Найактивнішим членам партії за плідну працю було вручено грамоти з підписом голови Партії регіонів Миколи Азарова. Після обрання президії конференції, в яку увійшли заступник голови Борівської районної організації ПР Євген Жук та її члени – Микола Кравцов, Андрій Стронов, Сергій Кадацький, на порядок денний першим було винесено питання про звільнення з посади голови Борівської районної організації Володимира Сенчука в зв’язку із зміною його місця проживання. Заслухавши інформацію Євгена Жука, взявши до уваги заяву  Володимира Сенчука з  проханням звільнити його з посади,  рішення про звільнення делегати прийняли  одноголосно.

17 членів Партії регіонів, які беруть активну участь у  житті громади, допомагають людям у вирішенні наболілих питань,  обрали в раду Борівської районної організації Партії регіонів. Новообраний перший заступник Сергій Кадацький розповів про початок передвиборчої кампанії. У зв’язку з тим, що стратегія передвиборчої кампанії в обласній організації ще не розроблена, конференцію вирішили не закривати, а продовжити в березні, тоді ж будуть затверджені основні плани, завдання, намічена стратегія передвиборчої кампанії в районі й оберуть голову Борівської районної організації Партії регіонів.