Официально

Розрахунки за тепло 2012

Розрахунки за тепло 2012

На черговій розширеній апаратній нараді у райдержадміністрації розглянуто ряд актуальних питань, серед яких – хід опалювального сезону та стан розрахунків за теплоносії.

Як доповів директор Борівського КПТМ Андрій Омельченко, опалювальний сезон 2011-2012 років проходить у штатному режимі. Оплата населення за спожите тепло у січні становить 70% від нарахованого, місцевого бюджету – 53%, держбюджету – 24%, госпрозрахункових організацій – 88%. Борг підприємства на даний час за спожитий природний газ – 4,5 млн. грн., з них більше 2 млн. грн. – за нинішній опалювальний сезон.

 

Голова РДА Микола Кравцов дав конкретні доручення керівникам відповідних підрозділів щодо проведення роботи по погашенню заборгованості за теплоносії.

Харчування дітей

Про стан забезпечення якісного гарячого харчування дітей початкових класів та пільгового контингенту шкіл району доповіла начальник відділу освіти РДА Наталія Радченко. З 1 січня 2011 року  вартість готових обідів для таких учнів становить 5 грн. Протягом року безкоштовно харчувалися 634 учня. З 21 березня минулого року харчування учнів у ЗНЗ відбувається згідно з договором відділу освіти із комунальним підприємством «Малятко» Борівської районної ради. З 1 вересня 2011 року завезення продуктів харчування у ДНЗ району проводить ПП «Вись». Постачанням продуктів харчування у Чернещинський НВК займається агрофірма «Новий шлях».

Виконання норм харчування у січні 2012 року  у ЗОШ складає 56%, у ДНЗ (за 33 продуктами) - 60 % , вартість харчування однієї дитини в день у ДНЗ –  9,73 грн. Завезення готових обідів до загальноосвітніх шкіл здійснюється згідно з договором із комунальним підприємством «Малятко».     Враховуючи те, що організація гарячого харчування в школах району відбуваються через процедуру тендерних торгів і забезпечується приватними підприємцями, позабюджетні кошти на харчування в загальноосвітніх закладах не залучаються.