Общество

Надія. Молодість. Талант

Надія. Молодість. Талант

nadiyatalantmuzПройшов І регіональний етап Дельфійських ігор Слобожанщини «Надія. Молодість. Талант».

Останнім часом велику увагу на іграх стали приділяти виконавцям народникам. І не даремно, адже саме їх, на жаль, з кожним роком стає все менше. Засновниками Дельфійських ігор є Харківська обласна державна адміністрація спільно з управлінням культури і туризму ОДА.

У перспективі Дельфійські ігри стануть однією з ключових подій у культурному житті Харківщини.

 

Проведення ігор сприяло виявленню талановитих дітей з усіх куточків нашої області. Журі, до складу якого входять відомі діячі мистецтв і культури України, були  приємно здивовані тим, що у селах багато талановитих дітей. Серед них – вихованці Борівської дитячої музичної школи Владислав Ісаєв і Богдан Келемен, які вчаться гри на народних інструментах. Їх викладачі – Сергій Тугай і Валентина Немирич.

Хлопці ретельно готувалися до участі в Дельфійських іграх, а репертуар, який обрали, значно вищого рівня і різнився від того, який виконують учні початкових класів. Після виступу Владислава і Богдана, журі відзначило їх виконавську майстерність і визнало хлопців дуже перспективними. За подальшими успіхами юних акордеоністів будуть спостерігати. Тепер головне для них – не зупинятися на досягнутому, а й надалі розвивати свій талант.

А те, що хлопці дуже талановиті, немає жодного сумніву. Співпрацюю з музичною школою вже не перший рік і неодноразово доводилося бувати на концертах, які готували вихованці музичної  школи, але виступи цих талановитих, сподіваюся в майбутньому видатних музикантів, теж відразу примітила. Вони ще такі маленькі, їх ледве видно із-за акордеону, але звуки, що лунають з їхніх музичних інструментів, вражають уяву дорослих.

Тож подальших успіхів вам, юні таланти!

Олена КОЛЕСНІКОВА.

На знімку: Настя Ісаєва, Богдан Келемен і Владислав Ісаєв.