Оголошення 14 лютого 2013

Оголошення 14 лютого 2013

Виконавчий комітет Борівської селищної ради оголошує конкурс з надання житлово-комунальних послуг з обслуговування будинків, споруд та прибудинкових територій житлового фонду сел. Борова.

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: виконавчий комітет Борівської селищної ради,

     63801, Харківська обл., сел. Борова, вул. Миру, 19.

2. Перелік житлово-комунальних послуг, право на надання яких виборюється на конкурсних засадах: технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем тепло і водопостачання, водовідведення і зливної каналізації; вивезення та утилізація твердих побутових і негабаритних відходів; прибирання прибудинкової території; прибирання підвалів, технічних поверхів та покрівель; обслуговування димовентиляційних каналів; поточний ремонт конструктивних елементів, інженерних систем і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього благоустрою, розташованих на прибудинковій території; освітлення місць загального користування,  підвалів; дератизація; дезінсекція; підготовка житлових будинків до експлуатації в осінньо-зимовий період; виготовлення розрахункових книжок та довідок квартиронаймачам.

3. Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати  зв`язок з учасниками конкурсу:     Жук Ю.О. – заступник селищного голови, тел. 6-13-41.

4. Способи, місце та кінцевий строк надання конкурсних пропозицій: особисто або поштою до 10-00 год. 20 лютого 2012р. в каб. 33 Борівської селищної ради.

5. Місце, день та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: в  каб. 33 Борівської селищної ради 18 лютого 2013 року об 11-00 год.

6. Способи та місце отримання конкурсної документації: особисто або поштою в каб. 33    Борівської селищної ради.

7. Розмір плати за участь у конкурсі: не передбачено.

 Конкурсна комісія .


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Оголошення 14 лютого 2013"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами