Із сесії районної ради 8 лютого 2013

Із сесії районної ради 8 лютого 2013

      8 лютого відбулася XXX сесія  Борівської ра-йонної ради  VI скликання.

Прокурор Борівського району Андрій Коробов інформував депутатів ра-йонної ради та всіх інших присутніх на сесії про стан законності на території району в 2012 році. У своєму виступі він зазначив: «Прокуратурою Борівського району Харківської області в рамках реорганізації чинного законодавства та органів прокуратури  переорієнтовано  діяльність у напрямку здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів. Головними напрямами визначено захист со-ціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод людини та громадянина, насамперед осіб, які потребують державної підтримки та допомоги, фінансово-економічних інтересів держави, передусім у бюджетній та земельних сферах,  захист конституційних засад підприємницької діяльності.  Протягом 2012 року було порушено 4 кримінальні справи, внесено 111 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких стягнено 618 тис. грн. та притягнуто до відповідальності 43 посадовців.

Особливу увагу приділено діяльності органів державного контролю та управління, до яких на усунення порушень внесено 43 документи прокурорського реагування та притягнуто до відповідальності 30 осіб.

Проведено значну роботу в  напрямку представництва інтересів громадян та держави  в судах. Прокуратурою району ініційовано направлення до судів різної юрисдикції 68 позовів на загальну суму 872 тис. грн., з яких  протягом 2012 року  відшкодовано 502 тис. грн. Плідною була робота  представництва інтересів громадян  з питань стягнення заборгованості з заробітної плати. Так, лише протягом 2012 року за втручанням прокуратури Борівського району відшкодовано 72 тис. грн.

Нагадаю про функціонування в прокуратурі Борівського району телефону «гарячої лінії» 6-15-71, на який приймаються дзвінки щодо незаконного втручання в підприємницьку та господарську діяльність, а також інформація щодо проявів корупції.

Нещодавно на телефон «гарячої лінії» на-дійшла інформація про безпідставну вимогу пра-цівниками податкової міліції документації з питань господарської діяльності. Перевіркою підстав отримання інформації встановлені порушення Податкового кодексу України. Як наслідок перевірки - порушені права суб’єктів  господарювання поновлені, безпідставні вимоги відкликані, винні посадові особи притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

Завдяки вжитим протягом 2012 року заходам прокурорського реагування спільно з органами державного контролю вдалося значно зменшити недоїмку  по податках та платежах до бюджету, заборгованість з заробітної плати, заборгованість зі сплати страхових внесків та єдиного внеску до Пенсійного Фонду України та Фонду соціального захисту інвалідів.»

Рішенням сесії районної ради звіт прокурора Борівського району було взято до відома.  

Наступним питанням  на порядку денному сесії  було внесення  змін до  рішення XХІХ сесії районної ради VI скликання від 26 грудня 2012 року «Про районний бюджет на 2013 рік». Зокрема, районна рада вирішила визначити головним розпорядником коштів Борівського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді управління праці та соціального захисту населення РДА, Сектору у справах сім’ї, молоді, спорту - райдержадміністрацію. Крім цього, внесено зміни в частині фінансування видатків на погашення кредиторської заборгованості, яка виникла у зв’язку з непроплатою органами Державної казначейської служби платіжних документів за взятими фінансовими зобов’язаннями в 2012 році. Також було зроблено перерахунок асигнувань у межах затверджених обсягів по Борівській ЦРЛ, відділу освіти, відділу культури та туризму Борівської РДА.

У зв’язку зі змінами, внесеними до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації  об’єктів нерухомого майна,  припинення дії договору «Про організацію доступу до користування автоматизованою електронною системою» (реєстр прав власності на нерухоме майно) та зміною юридичної адреси (на даний час «БТІ» знаходиться за адресою вул. Миру, 13) на сесії було внесено зміни до статуту комунального підприємства.

Надано згоду на прийняття медичного обладнання із спільної  власності  територіальних   громад сіл, селищ,  міст Харківської   області у спільну власність територіальних  громад  сіл, селища  Борівського   району. Депутати районної ради погодили призначення завідувачем комунальної установи «Борівський районний трудовий архів» на умовах контракту строком на 5 років Ярмоленко Світлану Дмитрівну.


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Із сесії районної ради 8 лютого 2013"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами