Общество

Вклонилися пам`яті героїв війни

 

Вклонилися  пам`яті  героїв  війни

vuzvol3 лютого в центрі селища біля Братської могили і па-м`ятника солдату зібралися голова Борівської районної державної адміністрації Микола Кравцов, його заступники Володимир Могильов, Ольга Суховій, голова районної ради Євген Жук, селищний голова Олександр Тертишний, керівники й представники організацій, установ, підприємств Борівського району, жителі селища Борова та інших сіл району. Прийшли до Вічного вогню, щоб ушанувати пам`ять про тих, хто страшною ціною завойовував мир на нашій землі, хто подарував ним чисте, голубе небо.

З вітальним словом з нагоди 71-ї річниці визволення Борівщини від німецько-фашистських загарбників  до всіх присутніх звернувся голова Борівської РДА Микола Кравцов. Свідок воєнних подій і очевидець визволення нашого краю від ворога Василь Шокало поділився своїми гіркими й радісними спогадами.

 Як завжди, пам`ять героїв Великої Вітчизняної війни вшанували хвилиною мовчання і квітами, які поклали до Братської могили. Пройшла урочиста лінійка, присвячена цій даті, і у Шийківській ЗОШ.  Бібліотекарем школи була підготовлена виставка книг про Велику Вітчизняну війну на території Харківської області. Директор школи Ніконов В.О. розповів учням про Борівське підпілля, яке діяло на території району у часи війни, заохотив учнів прочитати про ті події у книзі «Заграва над Боровою» О.Т. Довбні, що теж прикрашала виставку. Учні школи Синицький М. , Дідусенко В., Патєєва Д. натхненно читали вірші, а учень 4 класу О.Горенко  поділився спогадами своєї бабусі про ті жахливі роки. Учні та вчителі школи, депутат селищної ради Нікітенко Г.В. прийшли до братської могили, що знаходиться у центрі села, поклали вінок, щоб віддати шану тим, хто довгих чотири роки йшов до Великої Перемоги.

Тетяна Гунько. Нєдєлькіна І.В, зав.бібліотечним фондом Шийківської ЗОШ.