Образование

Гороховатська ЗОШ відзначила річницю визволення Борівщини

Гороховатська ЗОШ

gorzosh «Пам’ять і вдячність» - саме під таким девізом в Гороховатській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла низка заходів, присвячена Дню визволення Борівщини. Всі класи, на чолі зі своїми класними керівниками, виготовили стіннівки, якими була прикрашена святкова зала. Учні 4-11 класів взяли участь у конкурсі творів на тему «Герої мого села», переможницею якого стала учениця 11 класу Василенко Тетяна. Учням демонструвалися  художні  та документальні фільми про події Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Повага  і вдячність бриніли у кожному слові, мовленому на загальношкільному Вогнику Пам’яті  з нагоди  70-ї річниці визволення Борівщини від німецько-фашистських загарбників,  який відбувся в стінах Гороховатської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2 лютого . На Вогник Пам’яті до школи завітали Гвозденко Анастасія Оксентіївна, Бондар Павло Андрійович, Ярмак Федір Миколайович, Швидич Іван Олександрович. Сивочолі, із заслуженими нагородами на грудях. Їхня молодість була обпалена війною, проте у бойових випробуваннях вони по-справжньому загартувалися, а тому відчайдушно, із незламною мужністю громили фашистських загарбників.
Про героїзм наших земляків у роки Другої світової війни розповіли у своїх виступах голова Гороховатської сільської ради Віктор Палієнко  і директор Гороховатської школи Тетяна Таранова.

         У дружній, майже сімейній атмосфері, за чаюванням під фронтові мелодії сивочолі ветерани розказували учнівській молоді про події, очевидцями яких вони були.

         Учні 8 класу створили презентацію «Пам’ять і вдячність», яка нікого не залишила байдужою – ні учнів, ні ветеранів.
Присутнім ветеранам  під щирі оплески  сільський голова  Палієнко В.М.   вручив  подарунки, надані  Калюгою В.Г., Симоненком  Ю.М., Кулик М.Г., Сідаш О.В., Шерстюком С.В., за що їм висловлюємо щиру подяку.

         Літвінову К. О., Сідаша С.М., Твердуна Д. Ф.,  які  не змогли прийти на свято, учні 11 класу та сільський голова відвідали та поздоровили вдома.

          Учні школи та педагогічний колектив Гороховатської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вітають усіх ветеранів Борівщини та всіх, хто наблизив цей день.  Зичимо їм міцного здоров’я та оптимізму. І скільки б років не пройшло, подвиг солдатів Великої Вітчизняної не померкне, а свято визволення Борівщини завжди палатиме незгасним факелом па-м’яті для сьогоднішніх і прийдешніх поколінь.

Т. А. Небувайло.

Керівник історико-краєзнавчого музею Гороховатської ЗОШ І-ІІІ ст.

 О более глобальных событиях в Украине и мире сообщит Источник: workinfo.com.ua новости всех регионов по самым главным темам, фото и видео-отчеты о событиях.