Официально

Розпорядження про скликання ХVІ сесії районної ради VІ скликання від 02 лютого 2012 року смт. Борова № 03

Розпорядження  про  скликання ХVІ сесії  районної ради VІ скликання від   02 лютого   2012 року смт. Борова № 03

 У відповідності із п. 9 ст. ст. 46, 56 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Регламенту районної ради:

       1. Скликати ХVI сесію районної ради VI скликання  з 03 лютого 2012 року.

       2.Провести пленарне засідання ХVI сесії районної ради VI скликання 23 лютого 2012 року о 10-00 годині в залі засідань районної ради (смт. Борова, вул. Леніна, 1).

 

      3.Винести на розгляд сесії такі питання: 

      3.1. Про звіт  голови районної ради про свою діяльність.

      3.2.Звіт Борівського РВ ГУ МВС України в Харківській області  про стан боротьби із злочинністю  та охорони громадського порядку.

      3.3. Про звіт постійної комісії з питань бюджету, інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу.

      3.4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2011 рік”.

      3.5. Про внесення змін до рішення ХV сесії районної ради VI скликання від 29 грудня 2011 року „Про районний бюджет на 2012 рік”.

      3.6. Про хід виконання Програми зайнятості населення в Борівському районі на 2010-2011 роки, затвердженої рішенням ХХХVIІ сесії районної ради V скликання від 30 серпня 2010 року.

      3.7. Про затвердження Програми зайнятості населення Борівського району на 2012-2013 роки.

      3.8. Про затвердження Програми інформатизації Борівського району Харківської області на 2012-2014 роки.

      3.9.Про організацію роботи з профілактики пожеж, запобігання загибелі людей на них та навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті і на виробництві. 

      3.10.Про встановлення вартості харчування учнів і вихованців  загальноосвітніх  навчальних  закладів освіти Борівської районної ради Харківської області та Чернещинського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Борівської     районної ради Харківської області на період з  01.01.2012 року  по 31.12.2012 року.    

     3.11.Про скасування  рішення ХІV сесії районної ради VI скликання від 30 листопада 2011 року „Про упорядкування питань списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району”.

      3.12. Про скасування рішення ХХІХ сесії районної  ради  V  скликання  від  30  квітня  2009  року  „Про затвердження тарифів на послуги теплопостачання Борівським комунальним підприємством теплових мереж” в частині встановлення тарифів для бюджетних установ смт. Борова та для інших споживачів смт. Борова, с. Богуславка.

      3.13.Про внесення  змін  до структури виконавчого апарату (секретаріату)   районної ради, затвердженої   рішенням  ІІ  сесії районної  ради VI скликання від 02 грудня 2010 року.

      3.14. Про  надання  повноважень  голові   районної ради,   а   в  разі  його  відсутності  заступнику голови   районної  ради  на   укладення договорів на оренду майна,  що перебуває у спільній власності  територіальних  громад сіл, селища району, з державними установами і комунальними   підприємствами.

      3.15.Про надання  повноважень голові районної ради, а в  разі  його  відсутності  заступнику  голови районної ради  на  надання дозволів  на укладення договорів оренди керівникам підприємств та установ, майно яких перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища  району.

      3.16. Про надання  дозволу   директорам  загальноосвітніх  шкіл  Борівської  районної ради Харківської  області на укладення договорів оренди   шкільних   приміщень харчоблоків (їдалень,  буфетів)  та  використання   обладнання, необхідного для  приготування  гарячого харчування для  учнів загальноосвітніх навчальних  закладів району на безоплатній основі  переможцю   конкурсних   торгів   по наданню послуг їдалень.

      3.17. Про надання згоди  на  прийняття  із комунальної  власності територіальної громади сіл  Богуславка, Загризове,  Лозова,  Нова Кругляківка  автомобіля  ВАЗ  2121 „Нива” у спільну власність територіальних громад сіл,   селища  Борівського району.

      3.18. Про передачу об’єктів нерухомості - нежитлової будівлі за адресою: смт. Борова, вулиця Миру 10а та гаража трьохсекційного з балансу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  на баланс районної ради.

      3.19. Про  передачу  об’єкту   нерухомості – нежитлової  будівлі  за  адресою: смт. Борова,  вулиця  Миру 13  з  балансу  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  на   баланс  районної   ради.

      3.20. Про внесення змін до плану роботи Борівської районної ради на 2012 рік, затвердженого рішенням ХУ сесії районної ради VI скликання від 29 грудня 2011 року.

      3.21. Про внесення змін до Регламенту Борівської районної ради, затвердженого рішенням ІІ сесії районної ради VI скликання від 02 грудня 2010 року.

      3.22. Про внесення змін до Положення про     постійні комісії районної ради, затвердженого рішенням І сесії районної ради  VI скликання від 12 листопада 2010 року.

     3.23. Про  зміни  у  складі постійної комісії з  питань  законності,  правопорядку,  засобів  масової  інформації  та зв’язків з громадськими  організаціями,   захисту прав споживачів, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування, інших гуманітарних питань.

     3.24. Про внесення  змін  і доповнень  до   складу  президії  районної  ради, затвердженого рішенням ІІ сесії районної   ради VI скликання від 02 грудня 2010  року.

     3.25. Різне.  

     4. Виконавчому апарату (секретаріату) районної ради опублікувати це розпорядження в районній газеті „Трудова слава” та довести до відома депутатів районної ради.

     5.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                   Є. Жук