Спорт

Малі олімпійські ігри «Діти Харківщини»

Так називаються змагання, які вдруге проводяться в Харківській області серед учнів 3-4, 5-6, 7-8 класів загальноосвітніх шкіл.

У нашому районі закінчилися змагання І етапу (внутрішкільні) та ІІ етапу (районні). 10 грудня 2011 року в змаганнях взяли участь учні 3-4 класів Борівської ЗОШ №1, Борівської ЗОШ №2 та Богуславської ЗОШ. У спортивних естафетах серед учнів, серед батьківських трійок та у вікторині на знання історії олімпійських ігор кращою була команда Борівської ЗОШ №1, ІІ місце посіла команда з Богуславської ЗОШ, ІІІ – з Борівської ЗОШ №2.

17 грудня проводилися змагання серед учнів 5-6 класів. І місце виборола команда з Борівської №1, ІІ - з Богуславської, а ІІІ з Піско-Радьківської загальноосвітніх шкіл.

Найцікавішими були змагання серед учнів 7-8 класів, які пройшли 21 січня цього року. В них взяли участь 5 шкіл району, і змагалися не тільки учні, а й батьки. Найкращі результати в спорті показали сім’я Гамора з Борівської ЗОШ №1 і родина Мизюк з Ізюмської ЗОШ. Серед учнів кращими були вихованці Борівської ЗОШ №1, вони посіли І місце, далі місця розподілилися так: ІІ місце – Ізюмська ЗОШ, ІІІ – Піско-Радьківська ЗОШ, ІV – Борівська ЗОШ №2, V – Підлиманська ЗОШ. Переможців нагородили кубками та дипломами І ступеня, сім’ї отримали ще й медалі від відділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

Районні змагання Малі олімпійські ігри «Діти Харківщини» завершилися, переможці готуються до  зональних обласних змагань, які проходитимуть в березні в місті Барвінкове. Тож бажаємо нашим командам  вдалого виступу і перемоги!

Баскетбол

28 січня на базі Борівської ЗОШ №1 відбулися змагання з баскетболу серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл. Безумовним лідером серед команд юнаків була команда з Ізюмської ЗОШ, яка з розгромним рахунком перемогла Борівську ЗОШ №1 (37:2) та Піско-Радьківську ЗОШ (35:14) і вдруге поспіль стала чемпіоном району. Допомагали вибороти перемогу своїй команді кращі її гравці: Олександр Мизюк, Ігор Літвінчук та Антон Костарєв. ІІ місце посіла команда Піско-Радьківської ЗОШ, яка перемогла команду Борівської ЗОШ №1 з рахунком 22:15.

Кращими серед дівчат були спортсменки з Борівської ЗОШ №1: вони перемогли команду Піско-Радьківської ЗОШ із рахунком 11:5, команду Першотравневої ЗОШ (12:4) і вперто боролися з перемогу зі спортсменками Ізюмської школи (3:2). Команда Ізюмської ЗОШ у цих змаганнях посіла ІІ місце, Піско-Радьківська – ІІІ, Першотравнева – ІV. Хороші результати в змаганнях із баскетболу показали Ярослава Старікова, Юлія Коновалова, Руслана Голик, Юлія Малій, Вікторія Волкова з Борівської ЗОШ №1, а кращим бомбардиром стала Маша Сухоручко з Ізюмської ЗОШ.