Общество

До відома ветеранів війни

До відома ветеранів війни

Управління  праці  та соціального  захисту  населення  Борівської райдержадміністрації звертається до ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”з питання забезпечення безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів Харківської області за рахунок коштів державного бюджету.

 

Відповідно  до  Постанови  Кабінету  Міністрів  від   22 лютого 2006р. № 187 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення» визначено  механізм забезпечення органами праці та соціального захисту населення санаторно-курортними путівками відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.           Дія цього Порядку не поширюється на осіб, яких визначено ветеранами відповідно до Закону України “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших  осіб та їх соціальних захист”, військовослужбовців і членів їх сімей та осіб, які отримують  пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

Інваліди війни та учасники бойових дій путівками забезпечуються щороку, учасники війни та сім’ї загиблих (померлих) інвалідів війни - один раз на два роки.

Для  взяття на  облік для отримання санаторно-курортної путівки  ветерани війни  повинні  подати  до  місцевого  органу  праці  та  соціального  захисту  населення:

- заяву  про отримання путівки в санаторій;

- медичну довідку лікувальної установи за формою № 070

- копію довідки  про  присвоєння  ідентифікаційного  номера;

- копія  паспорта;

- копію  пенсійного  посвідчення;

-  копію  пільгового посвідчення, яке  підтверджує  статус особи, що   має  право  на  пільги  відповідно  до  законодавства.

Компенсація за невикористане санаторно – курортне лікування не здійснюється.

Санаторій “Роща ”- один із головних центрів лікування та реабілітації Східного регіону  України. Санаторій спеціалізується на реабілітації, профілактиці та санаторно - курортному лікуванні наступних захворювань:

захворювання серцево – судинної системи, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, реабілітація хворих, які перенесли гострих інфаркт міокарда і операції на серці та судинах,  хронічне порушення мозкового кровообігу,  наслідки черепно-мозкових травм і захворювання периферичної  нервової системи,  захворювання опорно-рухового апарату.

Відпочиваючі в санаторії “Роща” при необхідності мають можливість отримати безоплатну кваліфіковану медичну консультативну допомогу професорів і доцентів різних спеціальностей:кардіологів, терапевтів, невропатологів, травматологів, офтальмологів, реабілітологів, стоматологів, спеціалістів в області народної медицини та інші.

Санаторій “Бермінводи” – перлина Слобожанського краю, питний курорт, який відповідає всім сучасним стандартам. Головне багатство санаторія – природне джерело лікувальної мінеральної води “Березівська”. Курорт спеціалізується на санаторному лікуванні і ранній реабілітації наступних захворювань: органів травлення, обміну речовин, нирок і сечовивідних каналі, опорно – рухового апарату, периферичної  нервової системи,  периферичних судин кінцівок, органів дихання із алергічним станом,  після перенесених опіків, онкологічні патології, санаторне лікування хворих з кардіологічною патологією.

В санаторіях “Березовські мінеральні води” та “Роща” ви не тільки поправите своє здоров’я, ще і чудово відпочинете від щоденних турбот.

Додаткову  інформацію отримаєте за телефоном 6-12-25

Начальник управління праці та соціального захисту населення  Гамора О.І.