Общество

Новини району (лютий 2012 р.)

Новини району

1.Відведено місця для паркування

На чергове засідання виконкому селищної ради було винесено питання про забезпечення безпеки руху по вулиці Миру, зручності доступу до об’єктів соціальної сфери і торгівлі та визначення місць для паркування автомобілів у центрі смт. Борова.

 

Питання актуальне, бо на даний час, у зв’язку із самозахопленням власниками автомобілів частини центральної площі селища для паркування, покриття на ній почало псуватися.

На виконкомі вирішено: визначити місця паркування по правій стороні вулиці Миру (з боку поліклініки, районного управління агропромислового розвитку, об’єктів торгівлі), а також на асфальтованих майданчиках біля районного Будинку культури за межами автомобільної дороги.

Обмежити швидкість руху автомобілів по вулиці Миру від перехрестя вул. Партизанської та Жовтневої до автовокзалу  до 40 км/год.

Заборонити паркування автомобілів на центральній площі селища до моменту облаштування місць паркування.

2.Святковий концерт

14 лютого 2012 року у приміщенні Борівського районного будинку культури  о 15 годині відбудеться святковий  концерт до Дня святого  Валентина. Запрошуються всі бажаючі!

3. Урочистий мітинг

15 лютого 2012 року о 10-00 годині біля меморіалу загиблих воїнів в Афганістані відбудеться урочистий мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23-ї річниці виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан.

Запрошуємо усіх борівчан та гостей району взяти участь у мітингу.