Общество

Щоб ніхто не постраждав від морозів

Щоб ніхто не постраждав від морозів

Розпорядженням голови районної державної адміністрації № 317 від 08.09.2011 року створено оперативний штаб  для вжиття термінових заходів, спрямованих на запобігання загибелі бездомних громадян від переохолодження та під час надзвичайних ситуацій в зимовий період та затверджений план заходів  з питань   соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в Борівському районі в зимовий період.

 

Для тимчасового перебування бездомних громадян у закладах охорони здоров’я в зимовий період у терапевтичному та інфекційному відділеннях Борівської центральної районної лікарні виділено по два ліжко-місця. В хірургічному відділенні обладнано два ліжко-місця для надання невідкладної хірургічної допомоги при переохолодженні, відмороженнях та наявності травматичних ушкоджень на період лікування. На бюджетній основі забезпечено медичне обстеження бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, надання їм у разі потреби необхідної амбулаторної медичної допомоги. Дана категорія осіб, при необхідності, береться на диспансерний облік. Також підвищена увага до осіб, які хворі на туберкульоз, або мають інші соціально-небезпечні хвороби.  

При територіальному центрі соціального обслуговування Борівської райдержадміністрації та при Товаристві Червоного Хреста в Борівському районі утворено банки роздачі одягу, взуття, білизни. В осінньо-зимовий період, в період надзвичайних ситуацій пункт роздачі гарячої їжі створено на базі  Борівської центральної лікарні.

З метою запобігання загибелі бездомних громадян в зимовий період працівниками органів внутрішніх справ проводиться патрулювання.

В разі виникнення надзвичайних ситуацій в районі залучатиметься Державна аварійно-рятувальна частина Ізюмського районного відділу ГУ МНС України в Харківській області,  яка має в наявності мобільний пересувний пункт обігріву.

Управлінням праці та соціального захисту населення спільно з виконкомами селищної та сільських рад постійно проводиться робота по оформленню документів  громадянам, які бажають проживати в будинках - інтернатах  для одиноких непрацездатних громадян. За довідками звертатися за телефоном 6-13-01.