Безопасность

Шановні учасники дорожнього руху! Будьте уважні на дорозі!

 

    Шановні учасники дорожнього руху! Будьте уважні на дорозі!

Державтоінспекція ВДАІ Борівського РВ ГУМВС України в Харківській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути максимально уважними на дорогах. Переважно дорожні пригоди стаються в темний час доби, через несприятливі погодні умови, а іноді через неуважність і недбалість самих учасників дорожнього руху: перехід у невстановленому місці, несподіваний вихід на проїжджу частину. 

 

Пішоходи, не поспішайте перебігати дорогу та не забувайте про свою безпеку та безпеку своїх близьких: у вечірню годину пішохода на дорозі видно не дуже добре.

Щоб зменшити ризик потрапляння у небезпечну ситуацію на дорозі, працівники Державтоінспекції Борівського району, звертаючись до пішоходів, наголошують на необхідності мати на одязі світловідбиваючі елементи, які дають можливість водіям вчасно їх помітити, особливо важливо забезпечити такими елементами одягу дітей.

Водії, пригальмуйте, під’їжджаючи до пішохідного переходу. Пам’ятайте, що тільки суворо дотримуючись вимог Правил дорожнього руху, водії і пішоходи зможуть уникнути нещасних випадків на дорогах, бо тільки від нас з вами залежить безпека на дорогах, життя інших людей та ваше власне життя! Бережіть себе та своїх близьких!  

Ю.М. Бондаренко.Інспектор ВДАІ Борівського РВ ГУМВС України в Харківській області.