Общество

Продукція Ліхачовського хлібокомбінату ТМ «Рома» — смачно й корисно для здоров`я

Продукція Ліхачовського хлібокомбінату ТМ «Рома» -   смачно й корисно для здоров`я

xlib1Важливо знати, що хліб на вашому столі - дійсно здорова їжа. Корисний хліб - це вироби Ліхачовського комбінату хлібопродуктів ТОВ КВФ «Рома». На підприємстві не приховують секрети здорового хліба: тільки натуральні компоненти,    без ароматизаторів та  барвників. Ви запитаєте: «А смак? Якість? Ціна?» Не вагайтеся, а спробуйте - і не розчаруєтеся!

Сьогодні про здоровий спосіб життя і раціональне харчування говорять бага­то. Спеціальні дієти, БАДи, вегетаріанство - маємо безліч рецептів, але забуваємо про важливі речі, наприклад, хліб. Споживаємо його щодня, але навіть не думаємо, скільки користі нашому організму може принести цей шанова­ний багатьма поколіннями продукт?! Здоровий хліб дає здоров’я. У цьому впевнені технологи Ліхачовського комбінату хлібопродуктів ТМ «Рома». На підприємстві вико­ристовують лише натуральні компоненти. По-перше, борошно власного виробницт­ва (млин оснащений сучас­ною технікою і нещодавно модернізований). По-друге, молочну сироватку і заква­ски на основі молочно-кис­лих бактерій, а по-третє, воду із власної свердловини, що пройшла усі необхідні ступені очищення. Які ж переваги матиме така продукція?

xlib2- Термін зберігання хліба довший: 72 години замість традиційних 48, а для житніх сортів - 96. Це особливо важли­во для тих покупців, чия роди­на має різні смаки: одному до вподоби білий хліб, іншому -            житній. Натуральний хліб довше залишається свіжим: ось вам перевага й економія, -розповідає технолог Катери­на Олійник. - І, звісно ж, вико­ристання молочної сироватки покращує смакові та біологічні властивості хліба.

Якісна і з любов’ю виго­товлена продукція - це прин­цип Ліхачовського комбінату хлібопродуктів ТМ «Рома», якому слідують вже 20 років. Тобто, від початку роботи підприємства, що стартувало з невеликої пекарні та мага­зину.

Простий продукт-складний   процес

Усе геніальне - просте! Так можна сказати і про хліб, у рецепті якого віковічна батьківська спадщина приго­тування духмяної паляниці. Якісний продукт вимагає серйозного підходу. Виготов­лення хліба на Ліхачовському комбінаті починається з ретельної перевірки сирови­ни у власній сертифікованій лабораторії. Зерно, отрима­не на переробку, очищують та миють і лише потім пускають на борошно. Щоб паляниці вида­лися якнайкращими, борош­ну треба «відпочити».

За останні роки на Ліхачовському хлібоком-бінаті відбулася модернізація облад­нання. Сьогодні тут встановлені сучасні тістозамішувальні машини. Завдяки їм тісто вихо­дить однорідним, а значить - і паляниця буде пухкою та смач­ною. Нещодавно придбали кулер, щоб вироби охолоджу­валися поступово і не дефор­мувалися при транспортуванні.

- Процес максимально авто­матизований, аби врахувати найменші дрібниці і не допу­стити помилки. Усе має бути чисто і точно, як в аптеці. Це контролює наша лабораторія, де майбутній продукт перевіряють на кожному етапі: від закваски до ви-пікання. Використовуємо сучасні печі німецького виробництва, які забезпечують оптимальний режим випікання, - коментує головний технолог Володимир Івашко.

Фахівці цього хлібокомбіната значну увагу при­діляють і транспортуван­ню продуктів: враховується і процес пакування, і стан автотранспорту, який нещо­давно кардинально онови­ли. Для перевезення вико­ристовують пластикову тару, яку легко промити, дезінфікувати і висушити. Загалом, на підприємстві намагаються продумати усі найдрібніші деталі. Напри­клад, серед багатого асорти­менту хлібопродукції: було­чок, пиріжків та тістечок на різні смаки, є і таке диво - нарізані скибки тостового хліба. Їх пакують окремо для любителів хрустких і запаш­них скоринок. І для вас, читачі, теж знайдуться смачні сюрпризи - не сумнівайтеся!

Довідково:

Ліхачовський комбінат хлібопродуктів розташований  у м. Первомайський Харківської області. Підприємство займається  зернопереробкою, виробництвом борошна та булочних виробів під торговою маркою «Рома». За  останні роки воно впевнено нарощує обсяги реалізації: хлібобулочні  вироби виготовляє для  більше ніж 5 областей  України, а борошно користується попитом як  на   внутрішньому ринку, так і в країнах ближнього  і дальнього зарубіжжя.

Де можна купити корисний і смачний хліб:

Вул. Миру, 49, маг. «Павільйон», вул. Миру маг. «Скриня», вул. Харківська, 10, маг «Валентина», пров. Колгоспний, маг.»Надія», вул.Партизанська, 5 , маг. «Акваторія», вул. Партизанська, 20 , маг. «Агат», вул. Миру, 40, маг. « Арарат», вул.Харківська,  маг. «Меркурій», 14 квартал, маг. «Продукти», с. Гороховатка, маг. « Продукти», с. Гороховатка  ПП «Кулик», с. Підвисоке.

Тел. для довідок: 050-300-04-96; 066-20-29-428.