Общество

Прийом громадян

Прийом громадян

prujom23 січня 2014 року в приміщенні Борівської районної  державної  адміністрації  відбувся  ви-їзний  прийом громадян  заступником начальника ГУМВС у Харківській  області полковником міліції Сенчуком І.І.

Під час прийому з усними зверненнями інформаційного характеру звертались люди з питаннями щодо порядку вступу до вищих навчальних закладів ОВС, питаннями з приводу залучення додаткових сил з числа працівників правоохоронних органів для охорони громадського порядку на території баз відпочинку в літній період часу, питання щодо порядку отримання водійських документів. Всім, хто прийшов на прийом, були надані вичерпні відповіді на поставлені питання, звернення були внесені до Журналу реєстрації звернень громадян.

На прийомі громадян також були присутні начальник Борівського РВ ГУМВС України в Харківській області Віталій Куроп`ятник та перший заступник голови Борівської районної державної адміністрації  Володимир Могильов.

Також  Ігорем Івановичем Сенчуком були обговорені питання політичного характеру з прокурором Бо-рівського району Андрієм Коробовим та  головою Бо-рівського районного суду Валентиною Любою.