Общество

Наймиліша серцю жінка

  Наймиліша серцю жінка

Багато хто погодиться зі мною, що наймиліша серцю жінка- це мама. Вона завжди лагідна, добра та виручає у важку хвилину.

Мама співає нам змалку колискові, розмовляє з нами, хоч ми мови ще не розуміємо, але відчуваємо материнське тепло. І перше слово наше -мама. Ми починаємо робити свої перші кроки на очах у нашої неньки. Перша, хто нас розуміє, це мама. Для неї ми-великий скарб, який вона оберігає все своє життя. Також хочеться згадати таке прислів’я, яке відкриває всю суть мами: «В дитини пальчик заболить, а у матері-серце». Для нашої неньки ми завжди маленькі, скільки б нам не було років. Коли у нас з’являються якісь труднощі, вона завжди допоможе, і навіть коли ми зробимо шкоду, мама не накричить, а навпаки пояснить, що так робити не можна та у що це може вилитись.

Нас супроводжує все життя наш янгол-охоронець - мама. Кожного дня ми бачимо нашу матусю, її слова чуємо, відчуваємо її лагідні руки, ласкаву посмішку і очі, в яких зоріє любов. Вона дала нам життя, наповнювала маленькі сердечка щирістю, ласка-вістю, теплом. «Матусенько», «ненько», «ненечко»,»матінко», -і це не всі слова, які можна говорити з ранку до вечора мамі. А пам’ятаєте перші секрети, які могли сказати лише мамі,  перше кохання, про яке знаємо ми і наша матінка, перші здобутки і перші невдачі?

Тому любіть і будьте ласкаві до мами, вона подарувала нам життя! Матуся нам усе простить і подарує, лише наш дитячий егоїзм викарбовує на її обличчі зморшки і фарбує волосся у сивину, а на серці - глибокі рани, що применшують її життя.

Бережіть  матусь та будьте  вдячні  своїй долі  за те,  що  вони  у вас  є. Мама-це наш дитячий Всесвіт.

Люба Колодько. 6 клас, с. Дружелюбівка.