Общество

Хай і надалі квітне під мирним небом борівська земля!

Хай і надалі квітне  під мирним небом борівська земля!

Річниця визволення Борівщини та окупації радянськими військами2 лютого в селищі біля братської могили  відбувся мітинг, у якому взяли участь представники організацій, установ, підприємств, ветерани, тиловики Великої Вітчизняної війни. Саме в цей день 1943 року Борівщина була звільнена від німецько-фашистських загарбників.

 

Зі святом усіх присутніх привітав голова Борівської районної державної адміністрації Микола Кравцов: «День визволення – це особливе свято. Це вічне нагадування про те, якою великою ціною заплачено за перемогу, це вічний спомин про жахливу війну. Кожного разу ми заново переживаємо цей день радості і скорботи. Радості звільнення від німецько-фашистських загарбників і скорботи за полеглими в боях. Ми пишаємося нашими батьками і дідами, які ціною власного здоров'я, своїм життям завоювали честь і незалежність держави, на близьких і далеких фронтах боролися за визволення нашої рідної борівської землі. З глибокою шаною і вдячністю низько вклоняємося світлій пам'яті героїв, які полягли в боях за визволення району, ветеранам війни, які ціною неймовірних зусиль зуміли витіснити ворога з рідної землі і тяжкою працею відбудували країну. Ми завжди пам’ятатимемо, що мирним сьогоденням зобов'язані солдатам і офіцерам Радянської армії, партизанам і підпільникам, патріотам, які вели непримириму боротьбу з ненависним ворогом і отримали над ним   Перемогу.

Від імені районної державної адміністрації щиро вітаю вас, шановні борівчани, ветерани війни, працівники тилу, з цим величним святом, 69-ю річницею визволення Борівщини від німецько-фашистських загарбників! Бажаю усім міцного здоров'я, миру й добра, довгих літ життя  та  особистого  щастя !Хай і надалі квітне  під мирним небом борівська земля, хай в добрі і радості живе кожна родина!»

До братської могили поклали вінки, квіти, пам’ять загиблих ушанували хвилиною мовчання.