Образование

Вітаємо переможців конкурсу «Місцеве самоврядування – це ми!»!

Вітаємо переможців!

permsamНещодавно відбулося нагородження дітей Харківщини, які знаються на місцевому самоврядуванні. Для цього  у Великій залі Будинку рад зібралися  члени Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, лауреати та переможці конкурсу для дітей та студентства «Місцеве самоврядування – це ми!», організованого за ініціативи президента Асоціації, голови обласної ради Сергія Чернова.

Вітали молодь і вручали призи та Дипломи президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Cергій Чернов, перший заступник Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Олена Тертишна, заступник голови журі, головний редактор газети «Місцеве самоврядування» Віра Козіна, головний редактор газети «Слобідський край» Лариса Гнатченко.

Серед нагороджених були і представники Борівського району.  Марія Сухоручко, учениця 10-го класу Ізюмської ЗОШ, виборола І місце  у номінації «Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада», дипломом лауреата у цій номінації відзначений Станіслав Гнатовський, учень 2-го класу Підвисочанської ЗОШ. У номінації «Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади» переміг Олександр Жук, учень 10-го класу Борівської ЗОШ №1, ІІ місце виборола Любов Грабар, учениця 10-го класу Борівської ЗОШ №1.