Официально

Новини району

Новини району

1.До великих морозів готові

З початку цього тижня спостерігається стрімке зниження температури повітря. А тому дуже важливо не переохолоджуватись, адже це може стати причиною обмороження.

 

Як повідомили сільські та селищний голова, у селах району до великих морозів готові. Людей без певного місця проживання на території району немає, тож найбільшу увагу приділено одиноким громадянам похилого віку. Практично до усіх таких людей прикріплено працівників територіального центру обслуговування  (надання соціальних послуг). Всі  школи району на час великих морозів тимчасово закриті. Тут важливо, щоб батьки не допускали того, щоб діти гуляли довгий час надворі.

На території Богуславської, Вищесолоненської, Гороховатської сільських рад заклади культури та медицини, що не опалюються природним газом,  забезпечені дровами та вугіллям на осінньо-зимовий період. Громадяни,  які мають вдома пічне опалення, теж повністю забезпечені дровами та вугіллям, дороги розчищені від снігу.

До працівників  Підлиманської сільської ради надходили звернення щодо придбання дров для опалення приватних будинків, на даний час це питання вирішено позитивно.

На території Ізюмської сільради у зимовий період головною проблемою є розчищення доріг від снігових заметів. На даний час  проблема вирішена: в селах дороги розчищають місцеві фермерські господарства і райавтодор. Загальноосвітні школи, сільські клуби і амбулаторії загальної практики сімейної медицини опалюються.

На території інших сільських та селищної рад проводиться постійний контроль за сім`ями, які потрапили у скрутні життєві обставини щодо забезпечення їх теплом та продуктами харчування.

2.Про роботу дозвільного центру

На апаратній нараді, яку провів голова Борівської райдержадміністрації Микола Кравцов, державний адміністратор юридичного сектору апарату РДА Ганна Красюк доповіла про роботу дозвільного центру за 12 місяців 2011 року.

З метою створення сприятливих умов для розвитку підприємництва в районі, подолання адміністративних бар’єрів, скорочення термінів отримання дозвільних документів у сфері господарської діяльності, спрощення процедур отримання документів дозвільного характеру  в Борівській районній державній адміністрації працює Дозвільний центр. У центрі за  12 місяців 2011  року було зафіксовано 177  звернень суб’єктів господарювання.

            Кількість документів дозвільного характеру, виданих центром, склала 94 одиниці. За звітний період адміністратором зареєстровано 1 відмову у видачі документів дозвільного характеру ( відмова у видачі Лісового квитка – дозвільний орган -ДП «Куп’янський лісгосп»), 4 відмови у ре-єстрації декларації. Адміністратором було надано 61 консультацію, видано такі документи дозвільного характеру: дозвіл на початок роботи     - 14, лісові квитки – 5, експлуатаційний дозвіл на роздрібну торгівлю ветпрепаратами -3, атестати з виробництва молока та молочної сировини -3,серти-фікат відповідності – 2, дозвіл на виконання будівельних робіт – 1, декларація на початок виконання будівельних робіт – 2, декларація про      готовність об’єкту до експлуатації – 17, експлуатаційний дозвіл для потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки, реалізації харчових продуктів (зберігання  харчових продуктів) – 5, висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи  встановлення     відповідності об’єкта експертизи вимогам  санітарних норм  - 4, висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи  документації на розроблювальні техніку, устаткування – 1.

 Місцевими дозвільними органами видано 57 документів дозвільного характеру, серед яких 34 - рішення селищної та сільських рад.