Поздравления

Вітання з нагоди 70-ї річниці визволення району від фашистських загарбників

          Шановні жителі Борівщини!

            букетикЩиро вітаю вас із 70-ю річницею визволення Бо-рівського району від фашистських загарбників.

            Тисячі воїнів віддали своє життя за визволення населених пунктів Харківщини, в тому числі й Борової. Велич подвигу тих, хто боровся за свободу, честь і мирне майбуття, не підвладна часу.

            Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб і голоду.

             Особливі слова подяки адресовані вам, ветерани Великої Вітчизняної війни. Ви врятували від поневолення народи світу і забезпечили мирне життя на рідній землі. 

            Бажаю  всім вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя.

Михайло Добкін.     

Голова Харківської обласної державної адміністрації.

Щиро вітаю всіх жителів Борівщини з нагоди 70-ї річниці визволення району від фашистських загарбників!

У цей день із особливим відчуттям неоплатного боргу ми віддаємо данину пам’яті воїнам, які відстояли рідну землю у роки війни, подарувавши можливість усім нам виховувати своїх дітей та онуків під мирним небом.

4207 борівчан воювали на фронтах Великої Вітчизняної війни, 3780 з них не повернулись додому. Доземний уклін вам і щира синівська вдячність, дорогі ветерани.

У цей знаменний для вашого краю день щиро бажаю усім міцного здоров’я, щастя, впевненості у власних силах, натхнення, добробуту та оптимізму.

Сергій ЧЕРНОВ.

Голова Харківської обласної ради.