Общество

Щоб села розквітали

Щоб села розквітали

Кожне село – унікальне своїми людьми, звичаями. Це як велика родина, у якій проблеми, що виникають, необхідно вирішувати спільно. Свята тут теж спільні для усіх. І від того, у яких умовах проживає кожна велика родина, залежить її добробут.

Хочеться відзначити, що люди, які живуть на території Богуславської сільради, дружні, всі разом ми вирішуємо питання благоустрою кожного села.

 

Так, наприклад, минулорічної весни почали наводити порядок на кладовищах. Останнім часом території кладовищ у кожному селі дуже заросли чагарниками, тож роботи було багато. Але результат, як то говорять, «на лице». А роботи по благоустрою територій поховань сельчан продовжуються і на даний час. Адже Пасха - не за горами.

Багато роботи проведено, і вони будуть продовжені відразу з настанням тепла біля Загризівського сільського клубу. Там багато дерев, які знаходяться в аварійному стані. Після після підписання акту з екологом щодо вирубування таких дерев, приступимо до роботи. А на місці зрубаних дерев плануємо насадити парк з молодих дерев, установимо лавки для відпочинку.

Напепедодні нового року разом з жителями вулиць Соснова і Приоскільна спорудили місток через відвідну канаву. Справа в тому, що вулиці були відрізані від транспортного сполучення, тепер дану проблему вирішено.

Завдяки спонсорській допомозі керівництва Південної залізниці ми змогли упорядкувати територію, яка знаходиться поруч з сільським стадіоном. Багато років там були руїни недобудованого дитсадка, а тепер діти матимуть можливість гратися на розпланованому майданчику. По можливості встановимо там гойдалки. Плануємо поруч зі стадіном встановити лавки, щоб  вболівальникам спостерігати за футбольними матчами    більш   комфортно.

Поруч з приміщенням сільради споруджено альтанку, яку плануємо реконструювати і проводити подальший благоустрій біля приміщення сільського Будинку культури.

Що стосується самого приміщення нашого СБК, слід сказати, що він є, на мою  думку, найбільшою окрасою села, а можливо і району. Та вже багато років поспіль тут залишається невирішеною проблема ремонту даху. Як вже сказав, приміщення Будинку культури унікальне і його необхідно рятувати. Для того, щоб провести всі необхідні ремонтні роботи, необхідно близько 500 тис.грн. Дану суму обіцяли виділити з державного бюджету, тож будемо сподіватися, що дана проблема вирішиться.

Володимир МАЛЬЧЕНКО.

Богуславський сільський голова.