Официально

Про функціонування „телефону довіри” Держфінінспекції в Харківській області 2

Про функціонування „телефону довіри”

Відповідно до Конституції України, Закону України „Про звернення громадян”, громадянам України надано право вносити в органи державної влади пропозиції про поліпшення їхньої діяльності, викривати недоліки в роботі для впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, відстоювати свої права і законні інтереси та відновлення їх у разі порушення. Державні органи та посадові особи зобо-в’язані розглянути пропозиції (зауваження) та повідомити громадянина про результати розгляду.
        Основними напрямками роботи за зверненнями громадян у Держфінінспекції в Харківській області є повний та всебічний розгляд звернень і своєчасне реагування на порушені у зверненні питання.

З метою отримання інформації в Держфінінспекції в Харківській області функціонує “телефон довіри»  –  705-11-08.
Зателефонувавши за цим номером, Ви отримаєте роз’яснення чинного законодавства в рамках повноважень органів Держфінінспекції України.

Проявивши свою громадянську позицію, Ви маєте можливість повідомити органи Держфінінспекції про факти порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна.

В разі неправомірних дій або бездіяльності, проявленої байдужості з боку службових осіб органів Держфінінспекції України при  здійсненні  своїх повноважень, Ви маєте можливість повідомити про це, скориставшись “телефоном довіри”.

З метою встановлення дійсних партнерських відносин та взаємної довіри, Держфінінспекція в Харківській області роз’яснює, що головним завданням служби є державний фінансовий контроль за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів та майна. Управління буде вдячне Вам за передану інформацію та в рамках своїх повноважень, визначених чинним законодавством, надасть інформаційно-консультативні послуги з питань здійснення державного фінансового контролю, а в разі необхідності - перевірить інформацію в ході проведення планових ревізій.

Крім того, в Ізюмській міжрайонній Держфінінспекції функціонує „телефон довіри”0-(259)-2-24-02, за яким приймаються повідомлення з аналогічних питань.

Прес-служба Держфінінспекціїв Харківській області.