Образование

Для найменших жителів

Для найменших жителів

sadДитячий садочок - найбільш поширений вид дошкільного освітнього закладу, де забезпечується догляд та оздоровлення, навчання і виховання дітей.
Дитячий садок села Богуславка розташований у ма-льовничому місці, має впорядковані ігрові майданчики, просторі, світлі приміщення для окремих дитячих груп, спортивну залу, значну територію.

 

У садочку створено умови для повноцінної ігрової та навчальної діяльності малюків і дошкільнят. Завідуюча дисадком Людмила Токар, вихователі Ольга Хлібко, Людмила Тягно і Євгенія Сафарова  уважно стежать за дітками, їх розвитком, відпочинком, тож батьки беззастережно довіряють їм своїх чад на цілий день, не перебуваючи при цьому в постійному стресі від того, що з їх дітьми може «щось» трапитися.

Заходячи до приміщення дитсадка, одразу відчуваєш, що всі працівники цього закладу і сільський голова Володимир Мальченко дбають про те, щоб діти там почували себе гарно. Кожна кімната цікаво оформлена, скрізь – чистота і порядок.

Як пояснив сільський голова, завдяки спонсорській допомозі начальника Південної залізниці Віктора Остапчука та начальника Куп’янських за-лізничних перевезень Олега Войтюка, нещодавно у дитсадку замінено водопровідні труби, водозмішувачі і встановлено бойлер. А у кімнаті відпочинку встановлено металопластикові вікна. На майбутнє планується утеплити зовнішню сторону дитсадка саме у кімнаті відпочинку.

Звичайно, в роботі дитсадка існує і безліч проблем, які необхідно вирішувати сільській раді, яка і утримує ДНЗ. Необ-хідно обробити протипожежним розчином горище дошкільного закладу, встановити громовідводи і пожежну сигналізацію.

У зв`язку з тим, що тарифи на опалення останнім часом дуже високі, перед колективом дитсадка та сільською радою постає питання про переведення закладу на індивідуальне опалення. Для цього необхідна  спонсорська допомога, бо сільській раді самостійно вирішити цю нагальну проблему неможливо.

Олена  КОЛЕСНІКОВА.

На знімку: завідуюча дитсадком Людмила Токар, вихователь Людмила Тягно разом з підопічними ДНЗ.