Спорт

Наші футболістки – чемпіонки

Наші футболістки – чемпіонки

11 січня 2014 року в м.Куп’янськ відбувся ре-гіональний новорічний турнір з міні-футболу серед дівчаток 1996-1999 р.н. У цьому турнірі взяли участь і юні спортсменки нашого Борівського ра-йону, а саме: Степаненко Христина, Бірак Альбіна, Шишкіна Даша, Горенко Юлія, Печена Карина з с.Шийківка, Стецюра Маргарита, Лисенко Олена з Першотравневого, Воронова Рімма з Богуславки та капітан команди Голик Руслана з с.Нижче Солоне.

У  турнірі повинні були взяти участь і команди з Луганської та Донецької областей,     але    із-за  об`єктивних причин вони на змагання не  прибули, тому боротьба точилася між командами Куп’янська, Шевченківського та Борівського районів.

У першій грі між собою зустрілися команди Куп’янська та Борівського району. Програючи по ходу гри з рахунком 0:1,  юні борівчанки переломили хід гри на свою користь та перемогли з мінімальним рахунком 3:2. Голи на рахунку Лисенко Олени, Воронової Рімми та Степаненко Христини. Після цієї зустрічі  наша команда змагалася з футболістками Шевченкового.       Роз-ігравшись в першій грі, борівчанки впевнено почали гру зі своїми суперниками і не віддавали ініціативи до кінця зустрічі. Результат – впевнена перемога з рахунком 5:0. Голи на рахунку Воронової Рімми-3 м’ячі, Лисенко Олени- 2 м’ячі.

У  грі за друге місце  між командами Куп`янська та Шевченківського району точилася запекла боротьба. Програючи по ходу гри 0:2, куп’янчанки до кінця гри  все-таки зуміли зрівняти  рахунок. Гра за-кінчилася з рахунком 2:2 і куп`янчанки на ІІ місці, а шевченківці – на ІІІ. Чем-піонами турніру вже вкотре стали футболістки з Борової.

За рішенням організаторів змагань кращим воротарем турніру було визнано Бірак Альбіну, кращим нападником – Лисенко Олену, а кращим гравцем турніру – Воронову Рімму, на рахунку якої 4 забиті м’ячі. Дівчатка були нагороджені грамотами, а команди – кубком та міні-футбольними м’ячами.

В таких  добре організованих турнірах дуже приємно брати участь як дітям, так і тренерам. Від свого імені ми хочемо подякувати батькам наших дітей, які дозволяли їм приїжджати в Борівську ЗОШ №1 на тренування та довірили нам своїх дітей і надали їм можливість узяти участь у змаганнях і цікаво, з користю для себе провести своє дозвілля.

Мизюк В.А., Присухін С.В.Тренери команди.