Общество

До Дня соборності України

До Дня соборності України

densobornosti22 січня вся Україна відзначала День Соборності і День Свободи. Щороку ми вшановуємо день проголошення  Акту возз’єднання Української і Західно-Української Народних Республік, що відбулося в 1919 році.

22 січня 1918 року у приміщенні Київського Будинку вчителя було підписано Четвертий універсал, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. А 1919 року в цей самий день на Софіївській Площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель. 
Століттями розірваний український народ визволився з неволі – Лівобережна Україна вийшла з Російської, а Правобережна – з Австро-Угорської імперій - і возз’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі.

 

Минулої п’ятниці працівники підприємств та установ райцентру зібралися біля Знаку Незалежності, щоб відзначити цей вікопомний день в історії нашої країни і пом’янути усіх, хто загинув, захищаючи ідею об’єднання і суверенності України.

Голова райдержадміністрації Микола Кравцов та заступник голови районної ради Анатолій Васильєв привітали усіх з Днем Соборності та Свободи, разом з присут-німи поклали  квіти до Знаку.