Культура

Ой, весела в нас зима

Ой, весела в нас зима

kolyadazНоворічні та Різдвяні свята - найвеселіші, най-приємніші і найжаданіші свята для дітвори. Тому і проходять вони так, що запам`ятовуються надовго.

У гості до дівтвори приходять Дід Мороз зі Снігуронькою, а також вони мають можливість заспівати колядки і отримати за них подарунки.

Весело зустріли Рік Дракона у Богуславці. 31 грудня 2011р. у Будинку культури пройшов Новорічний вечір відпочинку зі святковою дискотекою, розіграшем Новорічної лотереї та яскравим феєрверком. Феєрверк був організований молоддю села Богуславка.
Напередодні Святвечора у Богуславській ЗОШ І-ІІІст. працівники сільського Будинку культури, за традицією, провели Різдвяний дитячий ранок «Ой, весела в нас зима».  

Новий рік! Новий рік!
Пісенька лунає.
За віконцем на поріг
Сніг-сніжок лягає.
Вся ялинка в іграшках —
Кульки, намистинки...
Он бурульки на гілках,
Зіроньки, сніжинки.
В хоровод веселий свій
Стали всі малята,
І стрічають рік Новий
Білки, зайченята.
Такими словами розпочався Різдвяний дитячий ранок. Діти з нетерпінням чекали цього свята. І ось зал став наповнюватися дітлахами, які прийшли разом зі своїми матусями, бабусями, татусями.  На святі були присутні діти різного віку  від 2-х рочків і до 12, і всім було весело. Діти, навіть найменші,  брали активну участь у різнома-нітних іграх, конкурсах, вікторинах. Розгадували загадки, з захопленням читали вірші і співали пісні про зиму,  Новий рік та Різдво, кружляли в хороводах  разом з Дідом Морозом та Снігуронькою.
За активну участь у святі вони отримували від Діда Мороза і Снігуроньки солодкі подарунки. Також Дід Мороз і Снігуронька вручили подарунки дітям, які прийшли на свято в новорічних костюмах.
Тож свято пройшло весело, емоційно та принесло дітям багато позитивних вражень. Всі були задоволені і в гарному настрої пішли  додому.
 Велику подяку висловлюю всім  працівникам Будинку культури - музичному керівнику Степанову О.І., керівнику гуртка Степановій О.Г., художньому керівнику Присіченко  С.М., учасниці художньої самодіяльності Дарині Дмитренко, завідуючій сільською бібліотекою Присіченко Л.В., які підготували і провели це свято, придбали за свій рахунок солодкі подарунки для дітей.
Продовжуючи традиції своїх батьків, 13 січня ввечері два гурти  дорослих і дітей, ряжені з козою  ходили щедрувати. У кожній оселі, куди вони заходили, лунали вітання з Новим роком і Різдвом Христовим. Вони  гарно співали і розказували щедрівки і колядки. Господарі були дуже задоволені і дякували ряженим за  вітання. Велику подяку висловлюю Ларисі Соколовій, Юлії Сабіній, Наталії Льовочкиній, Людмилі Тягно, а також маленьким аматорам: Вишняковій Аліні, Сокольській Ірині, Гриценко Насті, Кутишевій Ірині, Дуйко Насті за їхній талант і вміння приносити людям радість.   
Ірина Грицун.
Директор Богуславського СБК.