Образование

Новини Борівської ЗОШ №2. Січень 2013 р.

Новини Борівської  ЗОШ №2

Ось і  відійшов у минуле 2012 рік. Для учнів Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 він запам’ятався різними цікавими виховними заходами: Олімпійські уроки, урочиста лінійка, присвячена Дню партизанської слави, свято «Щедрість рідної землі»,  свято «Квіти – відрада душі», свято до Дня  вчителя, участь у акції «Молодь – за здоровий спосіб життя», свято «Осінній бал»,  «Юна принцеса», урок гендерної рівності, урочиста лінійка пам’яті жертв голодомору на Україні 1932-33 р.р. , операція до Дня людей похилого віку, свята до Дня Захисника Вітчизни,   до Дня Святого Миколая і багато іншого.

Але найбільше, звичайно, діти чекали новорічного свята. До нього готувалися заздалегідь: готували музичні номери від кожного класу, розучували хороводи, вірші, пісні. І ось 29 грудня до школи завітали Дід Мороз і Снігуронька. Увесь день у школі лунала музика, дитячий сміх. Діти залюбки водили хороводи, брали участь у конкурсах, іграх. За це Дід Мороз усіх обдаровував новорічними призами. А в кінці свята всі учні школи отримали новорічні подарунки, які для 1-4 класів і дітей з малозабезпечених сімей надав відділ освіти, а для учнів 5-11 класів закупив батьківський комітет за кошти фонду школи. Щиру подяку висловлюємо Петуховій Світлані Володимирівні, яка допомогла  в придбанні новорічних подарунків. Також перед Новим роком сталася іще одна приємна подія – був придбаний ноутбук,  такий необхідний для роботи школи. Адміністрація, вчителі і учні школи висловлюють щиру подяку всім нашим спонсорам, батькам учнів.

  Особлива подяка директору ФГ «Оксамит -2005»  Старикову С.П., який завжди розуміє потреби  школи і ніколи не відмовляє в допомозі.

  Також щира вдячність людям, які придбали для дітей новорічні призи:  Токарєвій Т.М.,   Євель О.Г.,  Циганкову М.О.,  Пекарському В.В.

  Для придбання ноутбука спонсорську допомогу школі надали: директор приватної агрофірми «Джерело» Синицький С.Г.,  директор ТОВ «Десна»  Карапута В.Д., голова СФГ «Іскра» Тарасенко А. М., Горобчук С.В., Скачков Ю.В.

Ми від усієї душі бажаємо всім  в новому році мирного неба, здоров’я, добробуту і достатку. Нехай примножуються всі добрі справи!

Людмила СОЛЯНИК.

Заступник директора з виховної роботи Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Чтобы без проблем и переживаний привезти своего ребенка к месту учебы, следите за состоянием своего автомобиля, чтобы в любых погодных условиях авто держалось на дороге, следует заказать шины в интернет-магазине Das.net.ua.