Общество

Як відзначають своє «професійне» свято сучасні студенти? Ч.4

Як відзначають своє «професійне» свято сучасні студенти? Ч.4

student4Яна ВЕРБА. Студентка ХНУ ім. Каразіна.

Я навчаюся на ІІ курсі медичного факультету за спеціальністю «лікувальна справа». Ця професія – моя дитяча мрія. Я вже маю деякий досвід догляду за хворими - коли захворіла моя бабуся, доводилося робити їй уколи. І  хоча в душі дуже хвилювалася  за неї, та все ж насмілилася надати їй лікарську допомогу.

Навчатися мені дуже цікаво. Коли  ще була школяркою,  в мене ви

никла необхідність вивчити німецьку мову. Протягом року, займаючись у позаурочний час з досвідченим викладачем,  опанувала цю мову. Також мені дуже подобається  керувати автомобілем, тому я відвідувала спеціалізовані курси та отримала права водія. Гадаю, що знання ніколи не будуть зайвими у житті.

Навчання в університеті дуже насичене й цікаве.  Викладачі у нас – професори, доценти, які одночасно працюють лікарями та викладають, тому мають змогу надати  дуже якісні знання, підтверджені практикою. Нам доводиться опановувати багато матеріалу, і часу на розважальні заходи залишається дуже мало. Але, все ж таки, ми, як і більшість студентів, не забуваємо про свята, до яких ретельно готуємося та весело й цікаво їх проводимо.

На День студента у нашому університеті відбувся чудовий концерт, орга-нізований та проведений самими «винуватцями» свята. Коли я була на І курсі, пройшов дуже цікавий захід під назвою «Альма-матер». Тоді ми тільки почали навчатися, ніхто не знав талантів інших, але це і допомогло виявити здібності кожного. Студенти всіх факультетів  готували виступ, у якому представляли свій факультет. Виконували пісні, показували  сценки. У жартівливій формі  рекламували професію медика. Виступи кожної команди оцінювало журі.

Не менш весело й неординарно відбулися заходи до Дня медичного факультету. Нас вітав декан та представники деканату. Ми готували концерт, у якому я особисто теж брала участь. Тоді було безліч цікавих художніх номерів, які надовго запам’яталися всім присутнім. А наприкінці свята всіх очікував приємний сюрприз – «солодкий» стіл.

В університеті відбувається  чимало міжфакультетних змагань з бага-тьох видів спорту. Тож навчання й дозвілля проходять дуже цікаво й насичено.

 Усіх студентів вітаю з нашим «професійним» святом!

Вітаю тих, хто здобуває "вищу"-

 Від вас залежить майбуття.

Нехай міцним буде граніт науки,

 І в світлих головах примножаться знання.