Общество

Як відзначають своє «професійне» свято сучасні студенти?

Як відзначають своє «професійне» свято сучасні студенти?

student1Оля АРХИПЕНКО, студентка Харківської академії міського господарства.

День студентів – чудове свято. Ще будучи студенткою Харківського патентно-комп’ютерного коледжу, пам’ятаю, як ми відзначали свій перший день студента. У гуртожитку провели святкову дискотеку. Було весело і цікаво. У коледжі відбувся концерт, кращих студентів нагородили Дипломами за активну участь у житті навчального закладу. Концертну програму, звичайно ж, готували студенти, на якому лунали пісні, були підготовлені сценки з нашого життя-буття.

 

У наступні роки гарною традицією стало всією групою на День студента ходити до новорічної ялинки. Ось так ми розважалися.

Взагалі хочу сказати, що студентські роки – найкращі. Я особисто брала активну участь у житті коледжу, займалася у гуртку,  виготовляла плакати, макети з різних предметів, а ще мені цікаво брати участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах.

На останньому курсі коледжу ми проходили практику на Харківському заводі «Електроважмаш». Директор підприємства – колишня випускниця коледжу, тож  для нас провели дуже цікаву екскурсію. Це було так незвично, що надовго запам’яталося. Всі тоді здали практику та звіти на «5».

Зараз я навчаюсь на ІІ курсі в Академії міського господарства. І дуже вдячна викладачу бухгалтерського обліку ХПКК Ганні Олександрівні Гордон за ті знання, які вона нам дала і за допомогу у вступі до академії.

Можна сказати, що на даний час я - щаслива людина. Одночасно навчаюся на заочному відділенні кафедри економіки будівництва і працюю в академії у відділі методзабезпечення оператором інформаційно-обчислювального центру.

У серпні минулого року я працювала у приймальній комісії академії. Це був дуже корисний і цікавий  досвід роботи.

Нещодавно на відмінно здала сесію, мене обрали старостою групи. Звичайно, навантаження велике, але від цього жити ще цікавіше.

Також мені дуже подобається займатися спортом. Разом з подругами ходимо до спорткомплексу академії. Нещодавно усвідомила, що мені цікаво займатися фотомистецтвом. Щоб пізнати всі тонкощі цього виду мистецтва, ходжу до фотогуртка, де заняття проводить професіонал своєї справи.

Тож не втомлююся повторювати, що студентські роки – найкращі у нашому житті.