Общество

Яскраві канікули

Яскраві канікули

kanikyОсь і закінчуються зимові канікули, як жаль! Скільки радості вони принесли усім дітям, та, напевне, і дорослим! Почались вони чудовим, яскравим новорічним карнавалом, на який завітали не лише казкові герої, а й маленькі дітки села Підлиман, які ще не ходять і до дитячого садочка. Найменшою гостею на святі у Підлиманській школі була Демидова Злата, якій лише піврочку, але вона уважно спостерігала за дійством, сміялась, бо на руках у мами воно ж не страшно, тільки трішечки заплакала, коли побачила Бабу Ягу, бо хто ж із дітей не боїться її!  Під великим враженням був Колеснік Ярослав, якому три роки. В інтерв’ю нашим кореспондентам він у захваті розповів: « Я сидів на колінах у справжнього Діда Мороза! Він мені подарував гітару, мені одному - більше нікому! Бо я ж маму слухався цілий рік, а решта діток, мабуть, були неслухняні і Дідусь Мороз їм роздав самі цукерки, отож нехай тепер слухаються, і на наступний рік їм теж подарують по гітарі!». Ото буде гітарний батальйон у селі, сміхота!

Дід Мороз подарував усім діткам початкових класів, з малозабезпечених сімей подарунки, решті роздавав смачні цукерки.

28 грудня та 3 січня багато дітей з нашої школи їздили на святкову виставу до м.Харкова. Враження незабутні як у дітей, так і у батьків!

Новорічні та Різдвяні свята не пройшли без цікавих дійств, у яких брали участь не тільки учні школи, учасники самодіяльності Підлиманського будинку культури, а й жителі села. Скільки радості вони принесли до кожної до-мівки, в якій побували, скільки добрих та жартівливих побажань лунало!

Ми бажаємо усім дітям і дорослим у новому 2014 році тільки добра і щастя, щоб усі ваші побажання та новорічні мрії здійснилися, а для цього треба свій ранок починати зі слів: « Доброго ранку! Як навкруги гарно! Як добре, що я є і у мене все добре!».

 З любов’ю до усіх Світлана  Анохіна. Учениця 10 класу Підлиманської ЗОШ І-ІІІ ст.