Общество

Різдвяні подарунки від Віктора Остапчука

      Різдвяні подарунки від Віктора Остапчука

ostapПід егідою народного депутата України, Героя України, президента громадської спілки «Соціальний Рух Поваги» Віктора Остапчука в період новорічних і різдвяних свят у нашому регіоні пройшло багато цікавих,  унікальних заходів.

       Золоті голоси Різдва

Днями в місті Ізюм зібралися володарі най-прекрасніших голосів. Фестиваль церковних хорів став істинним подарунком на Різдво для всіх цінителів духовної музики, які з'їхалися в це древнє місто.

 Архієрейська ялинка

Фестиваль духовної музики став частиною новорічної та різдвяної програми заходів, організованих «Соціальним Рухом Поваги». Ще однією яскравою подією стала « Архієрейська ялинка». Причому це свято для дітвори проводиться вже другий рік поспіль. Місцем проведення свята стала центральна площа Ізюма, а навколо символічного різдвяного дерева зібралися не лише мешканці міста, а й кілька тисяч дітей із населених пунктів Ізюмського, Куп'янського, Борівського та Шевченківського районів.

Організатори свята дали хлопцям можливість відчути свою причетність до «Архиєрейської ялинки». Під егідою Віктора Остапчука серед хлопців чотирьох районів та двох міст був проведений конкурс різдвяних і новорічних прикрас, який назвали «Зимова казка». Талановиті хлопці самі виготовили  такі гарні барвисті гірлянди та  іграшки!   Саме ці унікальні прикраси і були вивішені на ялинку. А де-в'ять хлопців з трьох команд - переможниць конкурсу «Зимова казка» отримали з рук Віктора Остапчука та архієпископа Єлисея цінні подарунки. Інші автори прикрас отримали солодкі подарунки та сюрпризи.

Традиційний різдвяний вертеп нагадав хлопцям про суть такого важливого християнського свята, як Різдво. А закінчилося свято яскравим феєрверком.

Сонячна мрія   посеред зими

Слід зазначити, що 40 талановитих хлопців - переможців різних конкурсів, організованих «Соціальним Рухом Поваги », отримали напередодні Нового року чудовий подарунок - путівку в кращі дитячі центри України дитячі табори «Мрія» (Євпаторія ) і «Сонячний» (Харків). Хлопці провели канікули в казкових умовах:  їм було надано веселий і змістовний відпочинок. А проводжали талановитих хлопців у поїздку Дід Мороз і Снігуронька, які забезпечили їх солодощами в дорогу.

- Більшість дітей, які провели канікули в «Мрії» і «Сонячному », - переможці та призери перших турів трьох конкурсів, організованих нами на честь 200 -річчя з дня народження Т.Г.Шевченка , - розповідає народний депутат України Віктор Остапчук. - Це конкурси читців, юних художників та академічного вокалу «Лине піснею українська душа». Крім того, на відпочинок їздили також юні спортсмени округу, які  відмінно виступили в тенісному турнірі, фінал якого ми провели нещодавно в Ізюмі. Упевнений, що зустріч Нового року і Різдва в чудових дитячих оздоровчих центрах,  в колі нових друзів запам'яталася хлопцям назавжди.

       Розгадка таємниці

Снігової планети

Близько 700 дітей з Борівщини, Куп'янщини, Ізюмщини і Шевченківщини завдяки Віктору Остапчуку побували на різних новорічних виставах, в тому числі на виставі « Таємниця Снігової планети » в басейні « Локомотив». Виставу «Ялинка на воді» підготували талановиті вихованки школи синхронного плавання ДФСК «Локомотив», багаторазові чемпіонки України,  володарки Кубка Європи, учасниці Олімпійських ігор, призери чемпіонатів світу та Європи. Серед учасниць шоу- програми були такі прославлені спортсменки, як заслужений майстер спорту, багаторазова чемпіонка України, переможниця міжнародних змагань та учасниця двох Олім-пійських ігор Ксенія Сидоренко і триразовий бронзовий призер чемпіонату світу, багаторазова чемпіонка України, переможець різноманітних міжнародних змагань, заслужений майстер спорту з синхронного плавання Анна Волошина.

Маленька деталь: зараз спортивно- художнє шоу «Ялинка на воді» вважається традиційним, воно є візитною карткою Південної залізниці.  А перший такий спектакль був поставлений у 2000 році за ініціативою тодішнього начальника Південної залізниці, Героя України Віктора Остапчука.  Саме Віктор Миколайович заклав традицію запрошувати на ці постановки дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей Харківсько, Полтавської та Сумської областей. Ця традиція підтримується залізничниками і зараз.

Але не  слід  думати, що з року в рік «Ялинка на воді» одна й та ж. Кожен Новий рік глядачів чекає абсолютно нова вистава. Цього року відбувся чотирнадцятий за рахунком спектакль - «Таємниця Снігової планети», режисером якого традиційно став Олександр Драчов.  А трюки і спецефекти, які часто перебували на межі людських можливостей, розробляла ціла тренерська бригада під керівництвом заслуженого тренера України, головного тренера Національної збірної країни з синхронного плавання Світлани Саїдової. Цього року в постановці вперше використовувалися об'ємні декорації та лазерне шоу.  Зрозуміло, юні глядачі були в захваті від побаченого.

- Ми постаралися, щоб у ці різдвяні дні якомога більше дітей відчули,  що їхнє життя висвітлює Незгасиме світло Віфлеємської зірки, світло віри, любові і добра, - зазначив народний депутат України Віктор Остапчук. - І, дивлячись, як світяться радістю дитячі очі, ми розуміємо, що це нам вдалося !

Лілія ПАВЛЕНКО.