Поздравления

22 січня – День Соборності та Свободи України

     22 січня – День Соборності та Свободи України

Шановні земляки!

   22 січня наша держава  відзначатиме свято, засноване 30 грудня 2011 року указом Президента України Віктора Януковича - День Соборності та Свободи України. Воно знаменує вшанування двох доленосних подій у житті України: 22 січня 1919 року – підписання Універсалу Директорії УНР про об’єднання західноукраїнських земель із Центральною Україною, що увійшов в історію під назвою Акт злуки, та 22 листопада 2004 року – початок всенародного пориву громадян до свободи і демократії, відомий як День Свободи. Між цими подіями  пролягає  майже століття, але  суть  їх  єдина: об’єднання громадян України навколо процесу побудови сильної, єдиної, вільної України.

         Це свято кожного з нас, і вага його не тільки в історичному контексті, а насамперед в орієнтирах на майбутнє. Адже усвідомлення соборності  і свободи як невіддільних складових незалежності України має стати рушійною силою у побудові економічно та духовно багатої України, якою пишатимуться прийдешні покоління.

     Шановні борівчани!  Від щирого серця вітаємо вас із цим визначним державним святом і бажаємо щастя, добра, миру, злагоди, а також єдності дій та соборності душ!

З повагою,

Микола КРАВЦОВ.Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК. Голова районної ради.