Официально

У райдержадміністрації 16-19 січня 2012 р.

У райдержадміністрації

Цього тижня відбулася перша розширена апаратна нарада, яку вів голова райдержадміністрації Микола Кравцов.

Про виконання дохідної та видаткової частини бюджету району за 2011 рік та завдання на нинішній доповіла начальник фінансового управління РДА Лариса Скиба.

План  по надходженню  власних  доходів зведеного бюджету за  2011рік виконаний  на  89,8%.При уточненому  плані 14298,0 тис.грн., фактично   місцевими  бюджетами  отримано  12842,4тис.грн. Недоотримано доходів зведеного бюджету на загальну суму 1455,6 тис.грн.

 

До районного бюджету надійшло 5989,4 тис.грн., що становить 80,7% до передбачених бюджетом. До селищного бюджету надійшло 3343,8 тис.грн., що становить 93% до передбачених бюджетом. У сільські бюджети надійшло 3509,1 тис.грн., що становить 107,0% до передбачених бюджетом. За звітний період не  виконано план по надходженню власних доходів  по Богуславській, Піско-Радьківській, Підлиманській сільських радах та районному бюджету.

Заступник голови РДА Сергій Шутько доповів про роботу підприємств паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства в опалювальний період 2011-2012 років та стан розрахунків за використані енергоносії і надані послуги.

Так, станом на 1 січня 2012 року заборгованість за послуги теплопостачання становить 2982,1 тис. грн.., у т.ч. по населенню – 1066,7 тис. грн. За послуги водопостачання і водовідведення заборгованість становить 198,9 тис.грн., у тому числі по населенню – 169,5 тис.грн.

Заборгованість населення за квартирну плату та утримання прибудинкової території – 178,8 тис.грн.

Близько 2 млн. гривень заборгувало комунальне підприємство теплових мереж за спожитий природний газ протягом опалювального сезону 2011-2012 років. Борівська РДА проводить відповідну роботу щодо погашення заборгованості, функціонує постійно діюча комісія з питань реструктуризації боргів за житлово-комунальні послуги.

Сергій Павлович також зупинився на питанні про стан фінансування робіт з оновлення містобудівної документації населених пунктів району відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Тож  усім сільським, селищній радам необхідно привести містобудівну документацію відпо-відно до діючого законодавства, тобто, здійснити розробку та оновлення генеральних планів населених пунктів району.

На апаратних нарадах, колегіях РДА неодноразово розглядалося вищезазначене питання, сільським і селищному головам було рекомендовано при формуванні бюджетів на 2012 рік передбачити кошти на розробку та оновлення містобудівної документації.

Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати в районі доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення Оксана Гамора. Так, зокрема, станом на 1 січня поточного року заборгованість із виплати заробітної плати існує лише на комунальному водопровідно-каналізаційному підприємстві (керівник Анатолій Скиба). Поступово заборгованість зменшується і до квітня заробітну плату на підприємстві мають виплатити 100-відсотково.

Голова РДА Микола Кравцов зазначив, що необ-хідно спільно шукати вирішення проблем, які існують у районі на даний час.