Закон и мы

Підсумки діяльності Борівського РВ ГУ МВС України в Харківській області 2011 р.

Підсумки діяльності Борівського РВ ГУ МВС України в Харківській області 2011 р. 

За 12 місяців 2011 року у Борівському РВ ГУМВС України в Харківській області зареєстровано 373 злочини, що на 81 більше, ніж у попередньому році.  З них розкрито 207 злочинів.

Зареєстровано тяжких та особливо тяжких злочинів – 148, що на 53 більше, ніж у 2010 році. Також  розкрито 3 умисних вбивства, одне нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смертельні наслідки. Зареєстровано 241 крадіжку різних форм власності, з них розкрито 104 крадіжки. Також зареєстровано та розкрито 5 грабежів, 1 розбій.

 

Виявлено 17 фактів шахрайства, 9 незаконних поводжень зі зброєю (всі вони розкриті), зареєстровано і розкрито 5 випадків заволодіння автомототранспортом.

Зареєстровано 10 фактів хуліганських дій, 21 злочин, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних речовин та їх прекурсорів.

Притягнуто до адміністративної відповідальності за незаконний обіг наркотиків – 5 осіб, за порушення правил торгівлі – 20 осіб. Вчинили дрібне хуліганство – 92 особи. Допустили насилля в сім’ї – 100 осіб. Притягнуто 334 особи за появу в нетверезому стані та розпиття у невстановлених місцях спиртних напоїв. За невиконання батьківських обов’язків по вихованню дітей до адміністративної відповідальності притягнуто 34-х батьків. За порушення зберігання вогнепальної зброї  притягнуто 17 осіб, порушення паспортно – візових правил - 170 осіб.

Найбільш резонансною подією минулого року стало затримання працівниками Борівського РВ громадянина Борової, який протягом декількох років, а саме з 2005 по 2011 роки направляв громадянам Борівського району анонімі листи з погрозою фізичного насилля і вимагав гроші в загальній сумі більше, ніж 60 тисяч доларів та 50 тисяч євро. По даних фактах порушено кримінальну справу за статтею 189 Кримінального кодексу України (вимагання). На даний час кримінальна справа направлена до суду.

Наталія КУЗЕВИЧ.

Т.в.о. інспектора по роботі з населенням та громадськими формуваннями Борівського РВ ГУМВС України в Х/о.